You are currently viewing Zastosowania rusztowań jezdnych

Zastosowania rusztowań jezdnych

Rusztowania są w obecnych czasach niezbędnym elementem, związanym z wykonywaniem prac remontowych, czy też budowlanych. Szczególnie często wykorzystywane sa one podczas remontów elewacji. Sa dostępne różne rodzaje rusztowań, w tym te fasadowe, jak również i jezdne.

Zalety rusztowań marki Krause

rusztowanie krause stabiloAby móc sprawnie i bezpiecznie wykonać jakieś prace budowlane na wysokości, czy też wykonać remont elewacji, konieczne jest posiadanie wysokiej jakości rusztowania. Dobrze, gdyby było to rusztowanie jezdne, dodatkowo wykonane z aluminium. W ten sposób będzie ono łączyło w sobie wygodę użytkowania, lekkość, jak również bardzo wysoka wytrzymałość. Przykładem tego typu rusztowania bez wątpienia jest rusztowanie krause stabilo. Ten model jest w obecnych czasach niezwykle popularny, gdyż jego używanie jest bardzo praktyczne. Przede wszystkim jest to rusztowanie jezdne, co w połączeniu z niewielką wagą umożliwia korygowanie jego położenia. Dzięki temu można wykorzystywać tylko jedno takie rusztowanie do remontu całej ściany. Kolejną, bardzo ważną zaleta ejst to, jak prosto rusztowanie się to rozkłada. Jest to bardzo ważna zaleta, gdyż w przypadku innych rusztowań, prace związane z jego rozstawaniem mogą wymagać nawet kilku godzin i użycia jakiegoś ciężkiego sprzętu. Dzięki unikalnej konstrukcji rusztowania Krause, podobnie problemy w jego przypadku nie występują. Największą zaleta tego typu rusztowania jest jednak to, że zostało ono stworzone z aluminiowych profili. Dzięki temu, pozwala to połączyć dużą wytrzymałość z niezwykłą lekkością jak na rusztowania. W  przypadku innych rusztowań, jeżeli zależało nam na takim solidniejszym, trzeba było pogodzić się z tym będzie ono sporo ważyć – w przypadku Krause Stabilo nic takiego nie ma miejsca. Wpływa to na to, w jak wielu różnego rodzaju zastosowaniach ten model rusztowania może być użyty. Może być ono wykorzystywane jako rusztowanie fasadowe, również dlatego że jest ono wyposażone w system regulujący nierówności terenu. Oprócz tego można je także wykorzystywać w pracach murarskich, jak również dekarskich.

Rusztowania sa obecnie niezbędne podczas różnego typu prac budowlanych i remontowych. Ważne by były jednocześnie solidne, ale i lekkie, co ułatwi ich przestawianie w wybrane miejsce. Dzięki temu, ich używanie w praktyce będzie bardzo wygodne, ale równocześnie i niezwykle bezpieczne.