You are currently viewing Wydruk etykiet na butelki ślubne

Wydruk etykiet na butelki ślubne

 

Obecnie żadne wesele nie może obyć się bez specjalnych atrakcji i gadżetów dla gości. Personalizowane przedmioty takie jak winietki, prezenciki cieszą się obecnie popularnością w modzie ślubnej. Do takich gadżetów można zaliczyć także buteleczki ze spersonalizowaną etykietą, Każdy teraz może zamówić wydruk etykiet, które potem przykleja się na butelki weselne.

Personalizowane etykiety na butelki ślubne

wydruk etykiet na butelkiTakie buteleczki z etykietą można wykorzystać na weselu na wiele sposobów. Przede wszystkim niewielką buteleczkę, w formie na przykład piersiówki, możemy podarować gościom weselnym w formie prezentu. Do środka można przelać ciekawy trunek, taki jak na przykład miód pitny. Oprócz tego weselne, personalizowane etykiety na butelki można wykorzystać do weselnych trunków dla gości. Zamiast etykiety producenta na takiej etykiecie może widnieć dekoracja związana z weselem. Takie etykiety są ozdobne, a postawione na stołach takie butelki tworzą dekorację stołów. To także doskonały sposób na to, by weselem rządził dany motyw stylistyczny. Wszystkie elementy – od zaproszeń, po winietki, pudełko na koperty czy obrączki, aż po właśnie butelki z alkoholem mogą posiadać taki sam motyw graficzny. Wpływa to doskonale na estetykę dekoracji weselnych, tworząc jednolity wizerunek. Najczęściej takie etykiety na wesela są dostępne w sklepach internetowych, a także stacjonarnie w agencjach reklamowych. Wybór jest ogromny i najczęściej wybiera się gotowy motyw i szablon, na którym drukarnia nadrukowuje spersonalizowane informacje takie jak data ślubu czy imiona Pary Młodej. Wydruk etykiet na butelki nie trwa długo. Jeżeli akurat dana drukarnia nie wykonuje etykiet z szablonu można samemu zaprojektować neklejki na butelki. Może nas w tym także wspomóc osoba, która bardziej się zna w temacie grafiki komputerowej. Nie jest to jednak zadanie szczególnie trudne. Wystarczy dostęp do odpowiedniego programu graficznego. W internecie są programy graficzne z darmową licencją, a także strony z których można pobrać ciekawe motywy graficzne. W ten sposób mamy pewność, że nasz projekt będzie oryginalny, a na dodatek wykonamy go według zupełnie własnego pomysłu. To dobre rozwiązanie, jeżeli nie podobają się nam gotowe szablony. Etykiety najlepiej zamówić w formie naklejek, ponieważ w ten sposób proces etykietowania trwa krótko.

Samodzielnie zaprojektowane etykiety należy przygotować odpowiednio do wydruku etykiet na butelki ślubne. W dobrej drukarni podpowiedzą jak taką etykietę wykonać. Takie rozwiązanie sprawia, że nasze etykiety będą autorskie i niepowtarzalne. To doskonały sposób na przystrojenie weselnego stołu.