You are currently viewing Wybór zapachów do nawilżacza

Wybór zapachów do nawilżacza

W swoim domu mam postawionych osiem nawilżaczy powietrza. Mają one pomóc mi nawilżyć suche powietrze, szczególnie w okresie zimowym, gdy kaloryfery mocno grzeją. Słyszałam, że w moich urządzeniach można zamontować buteleczki z zapachem, co bardzo mnie zaciekawiło. Chciałam to wypróbować u siebie. 

Zakup zapachów do nawilżacza

zapachy do nawilżacza powietrzaPostanowiłam, że zakupię takie aromaty do swoich nawilżaczy. Dzięki temu będzie ładnie pachnieć w całym domu. Pojechałam do sklepu, wraz z jednym moim urządzeniem, tak by sprzedawca mógł ocenić, czy zapachy do nawilżacza powietrza będą do niego pasować. Okazało się, że jak najbardziej. Wystarczy tylko rozmontować sprzęt i włożyć buteleczkę z aromatem. Poprosiłam więc o umieszczenie jej. Gdy tylko sprzedawca włączył nawilżacz, to od razu uwolniła się miła woń kwiatów. Poprosiłam, aby sprzedawca pokazał mi jeszcze inne zapachy, tak bym mogła sobie wybrać te najlepsze. Okazało się, że jest ich tak wiele, że sam przegląd zajął nam prawie godzinę. Ostatecznie wybrałam osiem buteleczek, z czego pięć było kwiatowych, jedna leśna i jedna o zapachu morskim. Spodobał mi się również zapach owoców egzotycznych, więc też wzięłam jedną buteleczkę. Przyjechałam do domu i do wszystkich nawilżaczy włożyłam flakoniki. W całym domu pięknie zapachniało. Gdy zapachy zaczęły się że sobą mieszać, to od razu w domu zrobiło się przyjemniej. Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Myślę, że będę częściej odwiedzać ten sklep. 

Do tej pory, gdy chciałam mieć nawilżone powietrze i piękny zapach, to musiałam stawiać osobno nawilżacz i odświeżacz w każdym pokoju. Teraz to wszystko mam w jednym sprzęcie. Jest to dla mnie praktyczne rozwiązanie, gdyż nie muszę stawiać szesnastu różnych urządzeń, a osiem, co sprawia, że mam więcej miejsca, na inne przedmioty, lub kwiatki.