You are currently viewing Wybieramy profesjonalne wypełniacze

Wybieramy profesjonalne wypełniacze

Wypełniacze z kwasu hialuronowego są jedną z najpopularniejszych metod odmładzania rysów twarzy. Za ich pomocą można poprawić wiele elementów, które wydają nam się problematyczne, jednak nie zawsze wiemy co to jest. Dlatego warto dowiedzieć się, jakie zabiegi są możliwe do wykonania z wypełniaczy, jakie preparaty warto wybierać oraz na co zwracać uwagę, aby efekt był naturalny.

Sięgamy po profesjonalne wypełniacze

profesjonalny wypełniacz do ustKwas hialuronowy jest to związek, który wiąże wodę w warstwie skóry właściwej. Na młodej skórze jest go znaczna ilość, co zapewnia jej sprężystość, elastyczność, a także gładkość. Z czasem niestety ilość jego maleje. Możliwe jest jednak proste go uzupełnienie. Za pomocą wypełniaczy możliwe jest uzupełnienie wszelkich ubytków w skórze, które ulegają zapadnięciu na skutek upływu czasu bądź różnych uszkodzeń skóry. Warto sięgać wyłącznie po profesjonalny wypełniacz do ust. Możliwe jest w ten sposób zarówno powiększenie, jak i wymodelowanie kształtu ust w przypadku występujących dysproporcji. Wypełniacz podawany jest poprzez jednorazową ampułko-strzykawkę w te miejsca, które mają zostać uzupełnione. Zabieg taki wykonywany jest igłą albo kaniulą. Jest to cienki oraz giętki aplikator o tępym końcu. Możliwe jest wsunięcie go głęboko pod skórę w czasie jednego nakłucia oraz wypełnienie całej okolicy. Pozwala to na przeprowadzanie znacznie mniej inwazyjnych zabiegów. Na rynku dostępne są wypełniacze o różnym stopniu usieciowienia oraz stężenia. Aby zagwarantować najlepsze efekty, konieczne jest dobranie produktu do problemu. Warto sięgać wyłącznie po przebadane preparaty wysokiej jakości, które są bezpieczne i zapewniają przewidywalny przebieg zabiegu. Bardzo dobrze sprawdzają się także wypełniacze, które w swoim składzie mają substancje działające stymulująco na naturalne procesy odmładzania skóry.

Ogromną zaletą kwasu hialuronowego jest fakt, iż efekty zobaczymy od razu. W przypadku ust mogą początkowo wydawać się nieco przerysowane, jednak po dwóch czy trzech dniach opuchlizna z ust oraz zaczerwienienia zejdą. W miejscach nakłuć mogą także powstawać drobne siniaki, dlatego należy miejsca te smarować specjalnymi preparatami powodującymi przyspieszenie gojenia się skóry po zabiegu. Dzięki temu po kilku dniach nie będzie śladu po nakłuciach.