You are currently viewing Wprowadzenie bramek wahadłowych w sklepie

Wprowadzenie bramek wahadłowych w sklepie

Miałam duże doświadczenie w prowadzeniu warzywniaka. Jednak widząc, jak nasze osiedle się rozrasta, zaczynałam się coraz bardziej martwić. Pojawienie się konkurencyjnych marketów w niedalekiej okolicy powodowało, że stałam się niepotrzebna i miałam coraz mniej klientów. Stwierdziłam więc, że przeprowadzę duże zmiany i powiększę swój sklep, robiąc z niego taki minimarket samoobsługowy z o wiele większym asortymentem.

Wykorzystanie wahadłowych bramek w sklepie

Bramki wahadłoweUzyskałam odpowiednie pozwolenia, które dawały mi szansę na rozbudowę i skorzystałam z pomocy rodziny. Mając w rodzinie ekipę budowlaną to nie był duży problem. Na trochę musiałam zawiesić działanie sklepu, na okres remontu i dostosowania wszystkiego, ale efekt był tego wart. Miałam uzgodnione wszystkie kwestie z dostawcami, wiedziałam co będę sprzedawać, ale pomyślałam jeszcze o jednej rzeczy przed rozpoczęciem sprzedaży. Chodziło o bramki wahadłowe. Są one w większości takich sklepów i ułatwiają utrzymanie jakiegoś równego przepływu ludzi przez sklep, a stwierdziłam, że to się bardzo mocno może przydać. Tym bardziej, że liczyłam, że ponownie wszyscy sąsiedzi przerzucą się na zakupy u mnie, skoro ja się na takie duże zmiany dla nich przygotowałam. Bramki zamówiłam od producenta, którego polecił mi brat, który brał udział w przebudowie mojego sklepu. Podpowiedział jakie wybrać i dodał, że sam pomagał już w zakupie takich bramek znajomym, więc wie, że na pewno z nich będę zadowolona.

Zamontowanie bramek wahadłowych automatycznie oznaczało, że mogę wrócić do biznesu. Jak ja byłam zadowolona, że klienci ponownie zaczęli mnie częściej odwiedzać. Początkowo, by zobaczyć, jak to wszystko wygląda po zmianach. A ostatecznie i tak już u mnie zostali i robią zakupy regularnie.