You are currently viewing Wesele na wielkiej sali w Toruniu

Wesele na wielkiej sali w Toruniu

Od kilku miesięcy szykuję się do swojego ślubu. Bardzo się nim stresuję, ale dostaję mnóstwo wsparcia od mamy i siostry. Pomagają mi bardzo. Jestem szczęśliwa, że w końcu układa mi się życie. Myślałam, że nigdy się tak nie stanie. Ale najwidoczniej życie lubi zaskakiwać.

Wesele w pięknym miejscu

duża sala na wesele - toruńPrzygotowania trwały bardzo długo. Zaczęłam od rozdawania zaproszeń. Wszyscy bardzo się cieszyli moim szczęściem. Następnie zaczęłam szukać idealnej sukienki, a skończyło się tak, że sama sobie ją zaprojektowałam. Mój narzeczony skupił się od samego początku na szukaniu idealnego miejsca na to wydarzenie. Przesyłał mi różne oferty, ale żadna mi się nie podobała, aż do pewnego momentu. Przesłał mi link do ogłoszenia „duża sala na wesele – toruń„. Przejrzałam wszystko dokładnie i uznałam, że jest ona cudowna. Kazałam mojemu narzeczonemu umówić nas na spotkanie. Pojechaliśmy na miejsce, które mnie zainteresowało. Już przez okno samochodu widziałam tę piękne miejsce. Budynek był bardzo piękny i chyba nowy. Wysiadłam z samochodu i nie mogłam przestać się patrzeć. Weszliśmy do środka i moja reakcja była dosłownie taka sama. Nie mogłam wydusić z siebie słowa. Okna były duże, przez co sala wydawała się jeszcze większa. Na suficie wisiały piękne lampy. Stoły były pięknie przystrojone. Było nawet miejsce dla jakiejś orkiestry lub DJ’a. Wszystko było naprawdę piękne. Właściciel tej Sali pokazał nam różne propozycje udekorowania Sali. Wybraliśmy najlepsze. Sala będzie oczywiście biała, a do tego złote dodatki. Na oknach będą wisiały piękne balony a na suficie zawieszą nam ogromną kule, która da dużo klimatu. Po prawej stronie stał duży bar, gdzie podczas wesela będą podawać najlepsze drinki. Wszystko bardzo mi się podobało. Zarezerwowaliśmy sale i dogadaliśmy się co do jedzenia. W końcu nadszedł dzień ślubu. Po kościelnej ceremonii wszyscy zjechali się na sale. Tez zrobiła na nich to samo wrażenie, co na mnie. Podali pierwsze dania. Były naprawdę pyszne, goście nawet prosili o dokładkę. Każdy plotkował o tym, jaka ta sala jest piękna. Ja też byłam z niej bardzo dumna. Każde danie było idealnie przyrządzone, nie było do czego się przyczepić. Sala była idealnie posprzątana, łazienki zadbane i schludne. Wesele trwało do rana. Każdy dziękował nam za dobrą zabawę.

Było widać po gościach, że bawili się dobrze. Nie mogłam uwierzyć w to, że wszystko udało się bez żadnych komplikacji. Byłam najszczęśliwsza. Na pewno będziemy polecali tę salę wszystkim znajomym i rodzinie. Nie żałowaliśmy naszej decyzji. Wszystko się udało zgodnie z planem.