You are currently viewing Warto zainwestować w piękne mieszkanie

Warto zainwestować w piękne mieszkanie

Moja szefowa poprosiła mnie żebym pojechała na spotkanie do jej klienta. Wypadło jej spotkanie w szkole u dziecka i nie mogła pojechać na ważne spotkanie biznesowe. Klient, z którym była umówiona był bardzo ważny i zależało jej żeby został dobrze obsłużony. Klient miał sporo pieniędzy i szukał mieszkania w naszej miejscowości.  W naszym mieście było dużo biur nieruchomości więc konkurencja była sporo.

Klientowi spodobało się pokazane mieszkanie

mieszkania dzierżoniówMusiałyśmy dbać o każdego klienta bo to dla nas był zawsze spory zysk. Musiałam się postarać bo zależało mi żeby moja szefowa była ze mnie zadowolona. Poczułam się wyróżniona, ze pomyślała o mnie i zaproponowała mi zastępstwo. Do tej pory ważnymi klientami zajmowała się tylko ona bo chciała mieć pewność, ze wszystko będzie dobrze załatwione. Nasze spotkanie było bardzo miłe. Pokazałam klientowi jakie mamy mieszkania Dzierżoniów do wyboru. Spodobało mu się kilka lokalizacji. Klient był bardzo wymagający. Wiedział co chce i chciał żeby wszystkie jego wymagania zostały zapewnione. Z pośród wszystkich mieszkań do wyboru zostały trzy, które spełniały wszystkie oczekiwania naszego klienta. Pojechaliśmy wspólnie obejrzeć te mieszkania. Klient wspominał, że ma sporą rodzinę. Żona i trójka dzieci musi się pomieścić w nowym mieszkaniu plus sporych rozmiarów pies.

Klient ostatecznie zdecydował się na zakup mieszkania blisko sporego parku. Mieszkanie było duże i przestronne, pięknie urządzone.  Nie wymagało żadnego wkładu własnego. Byłam przekonana, że żona klienta i dzieci będą z niego bardzo zadowolone. Będą mogli wspólnie spędzać czas na świeżym powietrzy w parku i na różnych placach zabaw. Było ich kilka w okolicy. Lokalizacja była dobrze przemyślana biorąc pod uwagę szkołę, przedszkole i sklepy.