You are currently viewing Urządzenia umożliwiające dokładny rzut serca

Urządzenia umożliwiające dokładny rzut serca

 

Urządzenia do monitorowania pracy serca umożliwiają ciągłą obserwację pacjentów z chorobami serca. Urządzenia te są powszechnie używane w izbach przyjęć i oddziałach intensywnej opieki medycznej, a przede wszystkim w arytmii do monitorowania tętna. Powszechne typy urządzeń do monitorowania pracy serca obejmują monitory holterowskie, monitory zdarzeń, monitory pętli i wkładane monitory serca.

Technologie wykonywania dokładnego rzutu serca

dokładny rzut sercaDodatkowe parametry monitorowane nieinwazyjnie przez monitory serca obejmują ciśnienie krwi, rzut serca, ciśnienie wewnątrznaczyniowe, wysycenie krwi tętniczej tlenem i temperaturę krwi. Oczekuje się, że wzrost zapadalności na choroby sercowo-naczyniowe, takie jak arytmia serca, choroba niedokrwienna serca i nadciśnienie, będzie napędzać wzrost rynku urządzeń do monitorowania serca. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z 2015 r. Choroby układu krążenia były główną przyczyną zgonów, powodując 17,7 mln zgonów na całym świecie. Ponadto oczekuje się, że rosnące zastosowania monitorów serca w ciągłym monitorowaniu pacjentów z poważnymi zaburzeniami równowagi elektrolitowej oraz w obserwacji pooperacyjnej wpłynie na wzrost rynku w okresie prognozy. Rozwój zaawansowanych urządzeń do monitorowania serca, takich jak urządzenia do zdalnego monitorowania serca i bezprzewodowe urządzenia do wykonujące dokładny rzut serca, jest głównym czynnikiem, który ma pochwalić się wzrostem rynku urządzeń do monitorowania serca w okresie prognozy. Urządzenie jest bardzo małe i przenośne, a w rzeczywistości jest tylko ułamkiem wielkości zwykłego telefonu komórkowego. Oznacza to, że możemy go zabrać ze sobą, gdziekolwiek chcemy, bez martwienia się, że będzie zbyt duży lub nieporęczny, aby go przenieść. Pulsoksymetr zasilany jest zestawem baterii, które zapewnią długotrwałe źródło zasilania podczas ćwiczeń w pułkach. Wiadomo również, że są niezwykle trwałe i mogą wytrzymać wiele różnych typów klimatów i warunków życia.

Jeśli więc zdecydujemy, że chcemy ćwiczyć w ekstremalnych warunkach zimowych na świeżym powietrzu, możemy mieć pewność, że nasz produkt będzie służył nam przez cały czas bez zakłóceń w działaniu. Ich źródłem zasilania jest bateria, którą możemy również kupić, aby zaoszczędzić dodatkowe pieniądze i być bardziej przyjaznym dla środowiska.