You are currently viewing Umilacz każdego snu

Umilacz każdego snu

 

Sen pozwala się nam zregenerować, a przede wszystkim odpocząć. Czasami wystarczy godzinka snu w ciągu dnia po pracy by naprawdę poczuć się lepie, szczególnie latem, gdy na dworze panują wysokie temperatury. Dzieci podczas snu rosną, dlatego tak ważny jest dla nich niemal każdego dnia. Jednak, aby sen był dla nas prawdziwym relaksem powinien być wygodny tzn. na wygodnym i twardym materacu. Jest to bardzo zdrowe dla naszego kręgosłupa i pleców.

Niezastąpiony jasiek do spania

poszewka na jaśka 50x50Oprócz łóżka bardzo ważne są również inne dodatki, które sprawią, że nasz sen będzie zdrowy i przyjemny. Mowa o produktach do spania: poduszkach, kołdrze i niezastąpionym chyba dla każdego jaśku, czyli małej poduszeczce do przytulania. Jaśki są z nami już bardzo długo, gdyż pamiętają je jeszcze nasi dziadkowie i pradziadkowie. Każdy z nich może być inny, gdyż wystarczy, że poszewka na jaśka 50×50 będzie różnego wzoru i koloru. Większość ludzi, w tym nie tylko dzieci nie potrafi usnąć bez jaśka. Jest to ich rodzaj maskotki, którą obejmują rękoma, żeby szybko usnąć. Wybierając się do sklepu możemy zauważyć, że wybór poszewek na jaśki jest ogromny. Dzieci mogą znaleźć ją niemal z każdą postacią z bajki, zaś dorośli z różnymi wzorami, o różnym stylu, który dopasują do każdego wnętrza. Warto dodać, że poszewka nie ma jedynie przeznaczenia do spania, ale również może stanowić element dekoracyjny danego pomieszczenia w tym łóżka czy sofy. Zdejmowana poszewka jest na tyle wygodna, gdyż daje nam możliwość wyprania jej samej i ponownego nałożenia. Dzięki temu jasiek może być jeden, natomiast poszewki możemy zmieniać wedle upodobań. Przede wszystkim jaśka możemy zabrać ze sobą niemal wszędzie, czy to w podróż samochodem, czy samolotem. Jest obowiązkowym niezbędnikiem podczas każdej podróży.

W ostatnich latach bardzo popularne stały się również poszewski na jaśka wykonane z satyny. Nadają się do każdego eleganckiego wnętrza, bądź takiego, któremu chcemy dodać nieco elegancji. Modne wzory w figury geometryczne czy kwiatowe sprawią, że ożywią one najbardziej smutne wnętrze. Wystarczy mieć nieco pomysłu jak je odpowiednio dobrać. Nie bójmy się kolorów i wzorów, gdyż to one podkreślają nasz charakter oraz wyrażają styl. Każdy jasiek to poduszka, która ma wiele zalet i zastosowań, które warto dobrze wykorzystać.