You are currently viewing Torebki z silikonu

Torebki z silikonu

Kiedyś, za szczyt elegancji, uważano skórzane torebki, które też sporo kosztowały. Dziś, kiedy moda zmienia się z sezonu na sezon, a powszechnie przyjęte kanony ulegają przemianą, modne jest prawie wszystko. Dlatego też  kobiety mogą dowolnie decydować o tym co i kiedy zakładają.

Do czego pasują torebki Jelly Bag?

torebka gumowa jelly bagWyjście do pracy, na zakupy czy na randkę, w przypadku kobiet wymaga zabrania ze sobą torebki, gdyż jest ona niezastąpiona. Panie przeważnie noszą przy sobie sporo rzeczy osobistych, zatem nie może to być mała czarna, którą mają gwiazdy na czerwonym dywanie. Kobiety najchętniej wybierają torebki średniej wielkości, które z powodzeniem wystarczają na schowanie w nich portfela, kluczy, telefonu, kosmetyków czy jeszcze mnóstwa innych drobiazgów. W tej kategorii mają naprawdę spory wybór, gdyż torebki mogą mieć przeróżny kształt, kolor i także materiał z jakiego są wykonane. Bardzo ciekawą propozycją jest torebka gumowa Jelly Bag, która jest odporna na uszkodzenia i działanie wilgoci. W zależności od wybranego modelu, może służyć latem, zimą lub przez cały rok. Trzeba zaznaczy, że torebki marki Jelly Bag są jedynymi na rynku, które są produkowane ze specjalnego silikonu o dużej gęstości. Torba jest bardzo wytrzymała, a do tego ma budowę modułową, czyli że można w niej dowolnie zmieniać rodzaj i kolor uchwytów lub wewnętrznego wkładu. Niewątpliwą zaletą torebek gumowych jest ich niewielka waga, dzięki czemu można w niej trzymać sporo rzeczy bez zbędnego obciążenia.

Choć Polska nie jest liderem w produkcji torebek, to jednak marka Jelly Bag powoli podbija światowe rynki. Jest obecna na naszym rynku już od kilkunastu lat i dorobiła się kilkudziesięciu modeli torebek w dziesiątkach kolorów i fasonów, zatem jest w czym wybierać.