You are currently viewing Tanie opakowania z nadrukiem

Tanie opakowania z nadrukiem

Nie bardzo wiedziałam co ze sobą zrobić po skończonych studiach poligraficznych. Wiedziałam, że praca w biurze raczej nie jest dla mnie, posiadanie własnego punktu ksero również nie. Na szczęście zdarzył się moim życiu taki miły wypadek, który sprawił, ze obecnie mam własną doskonale prosperującą firmę i już wiem, czego w życiu chcę. A tym przypadkiem był mój dawno nie widziany kolega z liceum, który akurat poszukiwał firmy produkującej opakowania. Jego firma bardzo dobrze płaciła za zamówienie, potrzebowali opakowań bardzo szybko.

Opakowania prosto od producenta

producent opakowań z nadrukiemPonieważ miałam pewne pojęcie o tym, jak wygląda proces produkcji opakowań, miałam także ze studiów trochę znajomości i możliwość skorzystania z odpowiednich maszyn za niewielką opłatą, postanowiłam więc zgłosić się do wykonania zlecenia. Kolega, ze względu na starą znajomość jakoś tak to wszystko załatwił, ze udało mi się dostać zlecenie na produkcję opakowań, co było niemalże cudem, przy moim braku jakiegokolwiek doświadczanie, poza krótkimi praktykami podczas studiów. Zlecenie udało mi się wykonać doskonale i w szybkim tempie, a pieniądze z niego pozwoliły mina zakup używanych maszyn koniecznych do produkcji opakowań. Zlecenie bowiem spodobało mi się tak bardzo, że postanowiłam zająć się produkcją opakowań zawodowo. Moja firma jest teraz, po kilku dobrych latach pracy na rynku, znana jako profesjonalny producent opakowań z nadrukiem i bez nadruku. Produkujemy opakowania bardzo wysokiej jakości, jesteśmy w stanie, jeśli klient na takie życzenie, wykonać nawet opakowania z materiałów z recyclingu i staramy się robić takie opakowania jak najczęściej, aby zadbać o środowisko naturalne. Moja firm jest już duża, zatrudniam aż dziesięć osób do obsługi wszystkich zleceń i widzę, że mamy bardzo dobre widoki na przyszłość. I pomyśleć tylko, że nie stałoby się to wszystko, gdyby nie przypadkowe spotkanie z dawno nie widzianym kolegą. Przecież nawet nie myślałam wcześniej o otwarciu takiej firmy, a tutaj proszę, mam już bardzo dobrze prosperującą firmę.

Przypadki chodzą po ludziach, jak to mówią i dzięki takiemu przypadkowi mam własny biznes i bycie kobietą sukcesu. Nie mogłabym sobie chyba wymarzyć dla siebie zawodowo nic lepszego. Moje opakowania cieszą się bardzo dużym powodzeniem, klienci są bardzo zadowoleni i chętnie do nas wracają z kolejnymi zleceniami, co chyba o czymś świadczy. Produkujemy bardzo wysokiej jakości produkty w bardzo przystępnych cenach, ponadto staramy się dbać o środowisko naturalne, mam więc z czego być dumna.