Szybko znalazłam elektryka profesjonalistę

Chciałam zmienić image mojego mieszkania. Ponieważ do tej pory miałam puste, wręcz szpitalne ściany, teraz chciałam to zmienić. Zaczęłam wieszać różne plakaty i obrazy. Niestety w jednym miejscu przesadziłam. Zaczęłam wkręcać kołek i niestety przebiłam kabel elektryczny. Tego już nie byłam w stanie sama naprawić. Musiałam znaleźć elektryka, który fachowo i szybko naprawi kabel abym mogła dalej wprowadzać nowy wystrój do mojego mieszkania.

Poszukiwania elektryka z Warszawy

elektryk - warszawa ursynówSwoje poszukiwania rozpoczęłam od internetowej książki telefonicznej. Znalazłam zakładkę z frazą: elektryk – warszawa ursynów i zaczęłam szukać kogoś kto naprawi mi światło w mieszkaniu. Chociaż znalazłam dużo ogłoszeń elektryków, nie było to takie proste zadanie. Większość elektryków mogła mi pomóc dopiero za kilka dni, inni z kolei mówili bardzo zaporową cenę, a ja jeszcze musiałabym dokupić do tego materiały. Było też kilka nieaktualnych numerów. W końcu udało mi się znaleźć elektryka z ursynowa, który przynajmniej zechciał przyjść do mnie do mieszkania i oszacować straty. Na szczęście okazało się, że to nic wielkiego. Kabel który przebiłam był niewielki i nie trzeba było z tego powodu rozkuwać całej ściany, aż do bezpieczników. Elektryk ocenił sytuację i powiedział, że wystarczy kilkadziesiąt centymetrów kabla. Będą starty, ale skoro i tak postanowiłam powiesić w tym miejscu duży obraz to nie przeszkadzało mi to za bardzo. Elektryk jeszcze tego samego dnia przywiózł sobie odpowiednie sprzęty i materiały i naprawił przebity kabel. Bardzo się ucieszyłam, że znowu mam światło w pokoju. Elektryk sprawdził od razu bezpieczniki i gniazdka w pokoju, aby mieć pewność, że po dołożeniu nowego miedzianego kabla wszystko działa jak należy. Nie było żadnych problemów, dlatego zapłaciłam mu za usługę i pożegnaliśmy się. Jego cena nie była zbyt wygórowana. 

Byłam bardzo zadowolona z jego usług. Był prawdziwym fachowcem. Przyjechał szybko, profesjonalnie ocenił sytuację i szybko wziął się do roboty. W dodatku posprzątał po sobie, chociaż wcale nie musiał tego robić. Widać, że lubił pracować w czystości. Po wykonaniu przez niego usługi nie miałam już żadnych problemów ze światłem. Wystawiłam mu bardzo dobre opinie i polecam go znajomym, którzy akurat potrzepują takich usług.