You are currently viewing Stylowy zegarek z impregnowanego drewna

Stylowy zegarek z impregnowanego drewna

Uwielbiam nosić najróżniejsze zegarki. Uważam, że mają one wiele zalet, ponieważ są nie tylko praktyczne, ale również stylowe. Czasomierz może być wspaniałą ozdobą stylizacji, dzięki której nabiera ona niepowtarzalnego charakteru. Lubię co jakiś czas kupić sobie nowy, niebanalny model zegarka, który stanie się urozmaiceniem mojego stroju. Postanowiłem więc poszukać czegoś ciekawego – chciałem zegarek, który będzie przyciągać wzrok.

Impregnowane drewno jako materiał na zegarki

impregnowane zegarki męskie drewnianeNajbardziej podobają mi się niebanalne zegarki, ponieważ przyciągają one wzrok oraz sprawiają, że nawet pozornie zwyczajny strój może stać się ciekawym sposobem na wyrażenie swojego stylu. Podczas poszukiwania modelu spełniającego moje oczekiwania natrafiłem na czasomierze, które od razu mnie zachwyciły. Były to impregnowane zegarki męskie drewniane. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z modelami wykonanymi z takiego materiału – nikt z moich znajomych również takiego nie ma. Uznałem więc, że to świetny pomysł – wiedziałem, że niejedna osoba zwróci uwagę na taki dodatek na moim nadgarstku. Zastanawiałem się nad tym, jaki model powinienem wybrać. Wybór był naprawdę ogromny – są one wykonywane z bardzo różnorodnych gatunków drewna, dzięki czemu różnią się między sobą między innymi kolorem. Zdecydowałem się na zegarek wykonany z drewna o ciemnej, głębokiej barwie. Do drewnianej koperty dobrałem skórzany pasek, ponieważ bardzo mi przypadło do gustu takie połączenie naturalnych materiałów. Nie mogłem się doczekać, aż zacznę ten czasomierz nosić. Kiedy tylko otworzyłem pudełko, zachwyciłem się. Mój nowy zegarek nie tylko wygląda świetnie, ale również jest bardzo lekki, pomimo nie najmniejszej wielkości koperty. Nosi się go więc bardzo wygodnie, jest to świetny wybór na co dzień.

Zegarek wykonany z drewna wygląda bardzo oryginalnie, głównie dzięki zastosowaniu takiego nieco nietypowego materiału. Jest on jednak odpowiednio zaimpregnowany, dzięki czemu nie muszę się martwić o niego nawet podczas deszczowych dni. Drewniana koperta wygląda bardzo elegancko, dzięki czemu podkreśla charakter moich stylizacji. Lubię dodatki wykonane z naturalnych materiałów, dzięki czemu taki czasomierz doskonale wpasował się w mój gust. Łączy w sobie ciekawy wygląd z funkcjonalnością.