You are currently viewing Stylowe meble z kamienia

Stylowe meble z kamienia

Domowe metamorfozy to okazja do udoskonalenia wnętrz – pod względem użytkowym oraz wizualnym. Naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów wychodzą oczywiście producenci mebli. W sklepach oferowane jest wyposażenie w różnych stylach i szerokiej gamie kolorystycznej.

Nowoczesne stoliki kamienne

stoliki z kamieniaWłaściciele mieszkań zwykle dużo uwagi poświęcają na urządzenie salonu. Oprócz wygodnych mebli wypoczynkowych powinny się w tym pomieszczeniu znaleźć także funkcjonalne szafki lub komody, w których można pomieścić potrzebne rzeczy. Warto też wybrać efektowny stolik kawowy, który będzie wyeksponowany przy sofie lub narożniku. Na uwagę zasługują nietuzinkowe stoliki z kamienia, do realizacji których wykorzystywany jest marmur oraz granit. Już na pierwszy rzut oka widać, że takie projekty są nie tylko wyjątkowe pod względem wizualnym, ale również bardzo trwałe. Blat kamienny zwykle zestawiony jest z efektowną podstawą metalową, np. w kolorze srebrnym lub złotym. W kwestii wyboru kamiennego blatu kupujący mają do dyspozycji wiele ciekawych wzorów, ponieważ każdy element wykonany z kamienia naturalnego jest jedyny w swoim rodzaju. Bardzo oryginalnie wyglądają np. stoliki z czarnym blatem i akcentami brązu oraz modele w różnych odcieniach szarości. Niezależnie jednak od tego, który wzór zostanie wybrany – obok takiego mebla trudno przejść obojętnie. Kamienne stoliki bardzo gustownie wyglądają zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach.

Modne wyposażenie to duża satysfakcja dla właścicieli domu. Starannie dobrane meble gwarantują wysoki komfort – zarówno w czasie wypoczynku, jak i pracy. W ofertach producentów można dostrzec wiele niebanalnych projektów aranżacyjnych, dzięki którym pomieszczenia stają się klimatyczne i niepowtarzalne.