You are currently viewing Sprzedaż tanich domów

Sprzedaż tanich domów

Pracuje w biurze nieruchomości. Pomagam w sprzedaży domów. Ostatnio dostałam zlecenie na sprzedaż dużych domów na jednym z osiedli w Białymstoku. Bardzo się cieszę  z tego powodu, gdyż jeszcze nie miałam do czynienia z dużymi domami. Zazwyczaj sprzedawałam małe domki, lub mieszkania. Teraz będę mogła się wykazać. Czeka na mnie podwyżka, jeżeli sprzedam domy w ciągu najbliższego miesiąca.

Oferta dużych domów

duże domy na sprzedaż - białystokByłam już na miejscu i oglądałam te domy. Jest ich aż pięć. Każdy z nich jest dość okazały. Ceny wyjściowe nie są wysokie, więc każdy będzie mógł sobie pozwolić na taki zakup. Nie mam możliwości bezpośredniego dotarcia do klientów z informacją o sprzedaży domów. Muszę radzić sobie przez swoją stronę internetową i portal społecznościowy biura nieruchomości. Muszę jeszcze zamieścić informacje do lokalnych gazet. Postanowiłam, że zrobię ogłoszenie, które nazwę: duże domy na sprzedaż – białystok. Mam nadzieję, że jakoś zachęcę potencjalnych klientów, do odwiedzenia biura nieruchomości, a przede wszystkim do oferty zakupu domu. Po trzech dniach zgłosili się do mnie pierwsi klienci, którzy bardzo chcieli obejrzeć domki. Jeden z nich nawet im się spodobał. Obejrzeli go dokładnie i od razu zgodzili się go kupić. Podpisałam z nimi umowę sprzedaży  i tak jeden domek był już sprzedany. W kolejnym tygodniu udało mi się sfinalizować dwie transakcje. Byłam bardzo zadowolona z tego powodu. Domki schodziły jak świeże bułeczki. Zostały mi już tylko dwa domy. W takim tempie zdążę je sprzedać w ciągu miesiąca. Następny domek został sprzedany po kilku kolejnych dniach. Największy problem miałam z tym ostatnim, gdyż trzeba było zrobić w nim duży remont i nikt przez to nie chciał go kupić. Umieszczałam na stronie biura informację o tym, że cena jest już niższa, niż poprzednio, ale to nic nie dawało.

Po kolejnym tygodniu zgłosiło się do mnie młode małżeństwo, które było zainteresowane oferta, ale chciało bym jeszcze obniżyła cenę. Musiałam się zgodzić, gdyż w życiu bym nie sprzedała tego domu. Na szczęście miałam zgodę biura nieruchomości na obniżkę ceny. Udało mi się w ten sposób sprzedać wszystkie domy. W ten sposób będę miała możliwość otrzymania uzgodnionej podwyżki. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Bardzo lubię dzięki temu swoją pracę.