You are currently viewing Sprzedałam produkty na niemieckim amazonie

Sprzedałam produkty na niemieckim amazonie

Ostatnio zamknęłam swój sklep stacjonarny z ubraniami, ponieważ nie opłacało mi się go prowadzić. Teraz większość osób wolała kupować takie produkty w sieci i mało kto miał czas, żeby chodzić po sklepach i tracić czas na przymierzanie. Musiałam jednak coś zrobić z zapasami ubrań, które jeszcze posiadałam. Koleżanka poradziła mi bardzo dobre rozwiązanie, takiej sytuacji.

Czy opłaca się sprzedawać na niemieckim amazonie?

sprzedaż na niemieckim amazonieDowiedziałam się od niej, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest sprzedaż na niemieckim amazonie. Szczerze mówiąc, wątpiłam w to, czy taka sprzedaż może być opłacalna. Całe szczęście, koleżanka wyprowadziła mnie z błędu. Okazało się, że wiele osób mieszkających w tym kraju, szuka takich ofert, ponieważ to co dla nas jest drogie, u nich kosztuje grosze. Dzięki temu takie ubrania mogą bardzo szybko schodzić, nawet jeśli kupujący będzie musiał poczekać trochę dłużej na przyjście przesyłki. Sprzedaż nie jest w żaden sposób obarczona prowizją, dlatego dla mnie również się ona opłaca. Postanowiłam spróbować, tym bardziej że w każdej chwili mogłam zrezygnować i nic nie tracić. Zrejestrowałam się na niemieckim amazonie i na próbę wystawiałam kilka swoich produktów. Okazało się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Udało mi się bardzo szybko i sprawnie sprzedać ubrania, które zalegały w moim magazynie.

Byłam bardzo zadowolona z faktu, ze koleżanka mnie do tego namówiła. Teraz postanowiłam rozkręcić nowy biznes, który muszę przyznać, dosyć szybko zaczął przynosić duże zyski. Sprzedaż na niemieckim amazonie okazała się bardzo dochodowa, a ja nie musiałam nawet wychodzić z domu, żeby zarabiać. Oczywiście poza tymi momentami, kiedy musiałam wysłać przesyłki do moich klientów. W krótce jednak usprawniłam i ten element mojej pracy.