You are currently viewing Sprawdzone księgarnie katolickie

Sprawdzone księgarnie katolickie

Od wielu lal prowadzę własną działalność gospodarczą. Do jej rozpoczęcia zmusiła mnie sytuacja życiowa, w której się znalazłam w ówczesnym czasie. Zdarzyło się wtedy tak, iż straciłam dotychczasową pracę i niestety nie mogłam znaleźć nowej. Bardzo długo trwały moje poszukiwania podobnego stanowiska pracy, jednak po jakimś czasie a było to około dwóch lat, zaniechałam poszukiwań i postanowiłam rozpocząć własną działalność. Moja działalność, to nic innego, jak mała księgarnia

Jak otworzyłam swoją sprawdzoną księgarnię katolicką

sprawdzona księgarnia katolickaPonadto warto tutaj wspomnieć, że moja księgarnia jest wysoce-wyspecjalizowana, zajmuję się tylko i wyłącznie książkami katolickimi. Moje zainteresowanie książkami katolickimi pielęgnowałam w sobie od najmłodszych lat, mogę bez wahanie powiedzieć, że znam niemal każdą pozycję w tej kategorii i ciągle pogłębiam swoją wiedzę na temat literatury katolickiej, która jest mi bardzo bliska. W roku 2018 otrzymałam zaszczytną nominację do nagrody – sprawdzona księgarnia katolicka. Jest to taki Oscar w dziecinie księgarni katolickich. Kilka miesięcy po ogłoszeniu nominacji, odbyła się wielka gala, na której udało zdobyć mi się najcenniejszą statuetkę i tym samym stać się jedną z najbardziej znanych księgarni katolickich w całym kraju. Moja księgarnie do tego czasu była bardzo małym, lokalnym punktem, jednak to moja rzetelność i wybór odpowiedniej literatury dało mi tą najwyższą nagrodę, z której otrzymania jestem do tej pory bardzo dumna. Muszę przyznać, że wiązało się to również z bardzo wieloma nowymi zamówieniami, które zaczęłam dostawać dosłownie z całego kraju, ale także z zagranicy. Musiałam stworzyć dla mojej księgarni katolickiej nową, lepszą stronę internetową wraz z bardzo rozbudowanym sklepem internetowym, gdzie mogłam sprzedawać wybrane przeze mnie najlepsze książki literackie. Mój biznes poszybował bardzo wysoko w tym czasie. Tendencja wzrostowa utrzymuje się po dziś dzień.

Bardzo jestem wdzięczne za odznaczenie mnie laurem sprawdzonej księgarni katolickiej. Na pewno będę dalej rozwijać moją księgarnię w dobrą stronę i będę starać się doradzać moim klientom, jak najlepiej. Tak jak to robiłam do tej pory. Dodatkowo zamierzam w niedalekim czasie otworzyć kolejną filię mojej sprawdzonej księgarni w innym mieście.