You are currently viewing Skuteczne podrywanie płci przeciwnej

Skuteczne podrywanie płci przeciwnej

 

Człowiek jest istotą społeczną i w większości przypadków nie potrafi żyć w samotności. Każdy z nas szuka drugiej osoby, z którą mógłby dzielić dobre i złe chwile. Jednak nawiązanie kontaktu z obcą nam osobą, wcale nie jest takie proste. Jeżeli ktoś się nam podoba, to najczęściej idealizujemy jego postać, a prze to obawiamy się do niej podejść z obawy przed odrzuceniem.

Kiedy najlepiej podrywać?

podrywanieNa sposób naszego zachowania, w dużej mierze wpływa nasze wychowanie i doświadczenia jakie mieliśmy dotychczas. Najtrudniej z nawiązaniem relacji damsko – męskich mają osoby nieśmiałe, niepewne siebie lub zakompleksione. Dla nich rozmowa z obcą osobą wiąże się z dużym stresem, dlatego wolą ich unikać. Natomiast dla osób, które od zawsze były ekstrawertykami i lubiły towarzystwo innych, zapoznanie nowej osoby jest wręcz naturalne.  Jeżeli ktoś jest pewny siebie, zna swoje mocne i słabe strony, to nic nie stoi mu na przeszkodzie, żeby poznawać innych ludzi. Podrywanie płci przeciwnej nie jest niczym trudnym, ponieważ wystarczy poznać pewne schematy i według nich podążać. Najważniejsze jest nie narzucanie się drugiej osobie, gdyż najczęściej wywołuje to odwrotny skutek. W naszej kulturze, to głównie mężczyźni podrywają, ponieważ kobiety lubią być adorowane. Nie na każdą zadziała ten sam sposób, dlatego swoje zachowanie trzeba dostosować do typu kobiety. Na pewno w udanym podrywie, przyda się poczucie humoru, dystans do siebie i elokwencja, gdyż większość kobiet szuka inteligentnych i wygadanych mężczyzn. Jednak pomimo tych wszystkich wytycznych, zawsze może się zdarzyć, że druga osoba nie będzie zainteresowana nami i jest to zupełnie normalne zjawisko, ponieważ ważny jest także urok osobisty i sam wygląd zewnętrzny. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc dobrze żeby skuteczny podryw szedł w parze z aparycją.

Choć panuje przekonanie, że to głównie mężczyźni podrywają kobiety, to bywa też na odwrót. Nowoczesne i wyzwolone kobiety, same biorą sprawy w swoje ręce i wybierają sobie partnerów w jawny sposób. Choć podryw w wykonaniu kobiet, jest zupełnie inny i mniej oczywisty. Dyskretne spojrzenia, dwuznaczne gesty i uśmiech – to siła kobiet. Jak widać każdy może podrywać, trzeba tylko umieć to robić w odpowiedni i skuteczny sposób.