You are currently viewing Skuteczna powłoka ceramiczna

Skuteczna powłoka ceramiczna

Dla wielu osób, samochód jest powodem do dumy i też chwalenia się przed innymi, dlatego też regularnie o niego dbają. Jednakże niektóre zabiegi mają na celu nie tylko podniesienie ich wartości, ale też zabezpieczenie przed uszkodzeniami.

W jakim celu nakłada się powłokę ceramiczną?

powłoki ceramiczne warszawaLakier samochodowy może tylko wyglądać na twardy i odporny na zarysowania, jednakże w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Można go porównać do lakieru na paznokciach, który w kontakcie z ostrą powierzchnią, pokrywa się zarysowaniami. Wbrew pozorom te drobne ryski nie są groźne, ale tylko do czasu. Jeżeli nie będą odpowiednio zabezpieczone, to mogą być powodem do pojawienia się rdzy. Żeby temu przeciwdziałać, najlepiej stosować działania prewencyjne lub nałożyć na lakier powłoki ceramiczne Warszawa jest miastem, w którym wykonamy je w kilku miejscach. Jest to jedna z wielu usług świadczonych w ramach auto detailingu, który w Polsce zyskał dużą popularność na przestrzeni ostatnich lat. Powłoka ceramiczna jest jedną z dwóch metod, służących do zabezpieczania lakieru przed jakimikolwiek uszkodzeniami. To wyjątkowo innowacyjna metoda, która daje gwarancję najwyższej jakości nawet przez dziewięć lat. To co istotne, to to iż nakłada się ją na lakier w idealnym stanie, czyli że można to zrobić zaraz po zakupie samochodu lub przed nałożeniem powłoki, należy wykonać renowację lakieru. Dzięki temu, efekt końcowy będzie zaskakujący. Należy zauważyć, że nałożenie powłoki ceramicznej na karoserię zabiera nawet pięć dni.

Co prawda, powłoka ceramiczna jest nieco inwazyjną metodą zabezpieczania lakieru, ponieważ nakłada się ją na lakier, a po wyschnięciu tworzy na nim twardą powłokę. Dzięki temu pojazd jest doskonale zabezpieczony przed zarysowaniami, odbarwieniami czy odpryskami.