You are currently viewing Renowacja felg, Opole ma swoich specjalistów!

Renowacja felg, Opole ma swoich specjalistów!

Niestety, każdemu z nas zdarza się gorszy dzień, który swoją intensywnością potrafi mocno popsuć nam humor. Czasami elementem wpływającym na nasze samopoczucie są drobiazgi, które nie mają większego znaczenia. Co zrobić w sytuacji gdy przypadkowo uszkodziliśmy naszą felgę?

Czy renowacja felgi jest opłacalna? 

renowacja felg opoleFelgi są jednymi z wielu komponentów obecnych na pokładzie auta, pomimo tego, że podczas prowadzenia auta ich nie widzimy, warto o nie dbać. Można by zapytać – jaki sens ma renowacja felg Opole jest miastem, które jest znane z dobrych specjalistów pracujących z przeróżnymi stopami metali. Odkształcone felgi nie są wyłącznie problemem, który psuje estetykę naszego auta. Wibracje towarzyszące źle wyważonej oraz odkształconej feldze nie należą do najprzyjemniejszych. Ignorowanie tego problemu może być opłakane w skutkach, negatywnym aspektom może ulec układ kierowniczy lub geometria kół. Obecnie wiele wyspecjalizowanych warsztatów oferuje usługę prostowania kół, jak widać, nie trzeba od razu kupować nowego zestawu felg! Renowacja to nie tylko usuwanie wklęśnięć w materiale, to także usuwanie starego lakieru przy pomocy piaskarki oraz malowanie felg specjalnym lakierem. Każdemu czasem zdarzy się nie zauważyć niskiego krawężnika, gwarancja obtartej felgi! Większość placówek zajmujących się tego typu zadaniami z pewnością dobrze poradzi sobie z polerowaniem rantu. Ceny używanych, jednak prostowanych felg zazwyczaj stanowią połowę ceny nowych. Decyzja powinna być podyktowana indywidualną sytuacją.

Jak widać nie jest to tak straszne jak to malują – a malują bardzo dobrze! Jeśli czujemy się na siłach, zawsze w takiej sytuacji warto spróbować swoich sił. A nuż uda się nam jeszcze bardziej zaniżyć koszty związane z tego typu problemem. W sytuacji gdy nigdy nie mieliśmy styczności z takim wyzwaniem o wiele lepiej udać się do specjalistów!