You are currently viewing Ręczniki w prezencie ślubnym

Ręczniki w prezencie ślubnym

Niedawno otrzymaliśmy zaproszenie na ślub mojego kolegi z czasów podstawówki. Od jakiegoś czasu nie utrzymujemy ze sobą kontaktu, więc jest mi bardzo miło, że pomyślał o mnie i zaprosił mnie na swój ślub. Postanowiliśmy z żoną, że w prezencie ślubnym kupimy mu ręczniki z napisem mąż i żona. Wiem, że standardowo daje się wino, ale ten kolega kiedyś bardzo nam pomógł. 

Producent ręczników z napisem mąż i żona

ręczniki zwoltexMoja żona z racji tego, że niedawno urodziła nasze pierwsze dziecko niestety nie może zająć się zakupem tego prezentu, więc muszę to zrobić sam. Poleciła mi jednak, że świetne są ręczniki Zwoltex. Mówi, że w domu mamy ręczniki właśnie tej firmy i świetnie się one sprawdzają na co dzień. Postanowiłem sprawdzić, czy sprzedają takie ręczniki okolicznościowe u siebie. W tym celu wszedłem na ich stronę internetową. Ręczniki rzeczywiście były. Jedne z napisem mąż i żona, a drugie już złożone w kształt całujących się łabędzi. Postanowiliśmy jednak, że zakupimy takie zwykłe z haftem, które są pięknie zapakowane w eleganckie pudełko. Postanowiłem odwiedzić sklep producenta, który na szczęście znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Chciałem sprawdzić jakość ręczników i haftów, a także wybrać kolor. Wiadomo, że ten na monitorze może się różnić od tego w rzeczywistości. W sklepie jest bardzo duży wybór ręczników oraz pościeli. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się aż takiego wyboru kolorów i wzorów. Już po samym dotyku widać, że ręczniki Zwoltex są wykonywane ze świetnej jakości materiałów. Zresztą skoro moja żona je poleciła to muszą być dobre. Nie znam chyba bardziej wybrednej osoby pod względem ręczników i ścierek do kuchni. Ręczniki nie mogą być szorstkie, muszą być puszyste i idealnie zbierać wodę. Ja nawet nie zwracam na to uwagi w co się wybieram, żeby tylko się wytrzeć i mieć to z głowy, ale kto zrozumie kobiety. W każdym razie poprosiłem Panią o pokazanie dostępnych kolorów ręczników z nadrukiem mąż i żona. 

Oczywiście ze sklepu wyszedłem już z zakupionymi ręcznikami. Bardzo spodobał mi się komplet z szarym ręcznikiem z napisem mąż i beżowym ręcznikiem z napisem żona. Bardzo ładnie to wygląda pod względem kolorystycznym, a dodatkowo jest bardzo fajnie zapakowane. Uważam, że na prezent te ręczniki są idealne.