You are currently viewing Potrzebowałem szerokiej koszuli męskiej

Potrzebowałem szerokiej koszuli męskiej

Jestem właścicielem dużej firmy. W związku z tym bardzo często muszę chodzić elegancko ubrany. Jednakże w związku z tym, że mam mało czasu dla siebie ostatnio trochę się zaniedbałem. Zawsze byłem delikatnie przy kości, ale teraz jestem po prostu otyły. Przestałem się zapinać w większość moich eleganckich koszul i musiałem kupić sobie nową garderobę. Wbrew pozorom, nie było łatwo znaleźć odpowiednie ubranie dla osoby w moim rozmiarze. Musiałem trochę pochodzić po sklepach.

Gdzie kupić szeroką koszulę męską?

szerokie koszule męskie dla otyłychW wielu sklepach znalazłem wiele eleganckich koszul, ale niestety rozmiarówka była dla mnie za mała. Kiedy z kolei znalazłem sklep z odzieżą w dużych rozmiarach koszule były niezbyt imponujące. Potrzebowałem czegoś naprawdę eleganckiego i klasycznego. W końcu postanowiłem udać się do specjalnego sklepu z ubraniami do otyłych. Zapytałem uprzejmą sprzedawczynię o szerokie koszule męskie dla otyłych. Od razu zaprowadziła mnie na odpowiedni dział, a ja mogłem zacząć przeglądać koszule. Wreszcie znalazłem odpowiedni dla siebie sklep. Mieli bardzo duży wybór, dokładnie taki koszul jakie potrzebowałem. Wybrałem jedną z nich do przymierzenia. Była zapinana na guziki. Miała wystarczająco szeroki kołnierzyk, który można było bezproblemowo zapiąć. Mimo iż była szeroka i wygodna, miała klasycznie uszyte rękawy, dzięki czemu nie tworzyły się na nich nieestetyczne „worki”. Zależało mi na tym, aby koszula była jednocześnie szeroka i wygodna, jak i elegancka i dopasowana. W końcu miałem ją nosić na biznesowych spotkaniach. Tą wybraną przeze mnie koszulę można było bez problemu wpuścić w spodnie. Była wykonana z miękkiego i rozciągliwego materiału, dzięki czemu nie opisała się brzydko na ciele. Byłem bardzo zadowolony ze swojego wyglądu w niej, dlatego postanowiłam od razu zakupić dwie sztuki takich koszul, w dwóch różnych kolorach, żeby mieć na zmianę do różnych stylizacji.

Zakupione przeze mnie koszule okazały się bardzo praktyczne i wygodne. Nawet po całym dniu noszenia nie odczuwało się dyskomfortu. Materiał okazał się bardzo przyjazny dla ciała, skóra mogła oddychać i nie pociła się. Było to szczególnie ważne podczas dni, gdzie praktycznie od świtu do nocy spędzałem go na spotkaniach i podróżach na spotkania. Byłem bardzo zadowolony.