You are currently viewing Potrzebowałam profesjonalnej stylizacji paznokci

Potrzebowałam profesjonalnej stylizacji paznokci

Nigdy nie przykładałam wagi do tego, jak wyglądają moje paznokcie. Pracowałam fizycznie, dlatego nie zależało mi na tym, aby były pomalowane czy profesjonalnie wystylizowane przez kosmetyczkę. Zbliżał się jednak ślub mojej przyjaciółki. Miałam być jej świadkową na ślubie, dlatego bardzo zależało mi na tym, żeby ładnie wyglądać. Po raz pierwszy w życiu chciałam zrobić sobie manicure. Nie miałam pojęcia, gdzie mogłabym się udać, żeby kosmetyczka zrobiła mi ładne i eleganckie paznokcie.

Zapisałam się do stylistki paznokci ze Szczecina

stylizacja paznokci w szczecinieCałe szczęście z pomocą przyszła mi moja koleżanka, która poleciła mi bardzo dobre studio kosmetyczne. Dowiedziałam się od niej, że w ofercie tego studia znajduje się profesjonalna stylizacja paznokci w Szczecinie. Paznokcie można było zrobić sobie na miejscu w salonie, bądź zamówić usługę z dojazdem pod wskazany adres na terenie Szczecina. Zdecydowałem wolałam pierwszą opcję. Jednak najpierw musiałam tam zadzwonić i zapytać, czy będzie miał mnie kto przyjąć w wybranym przeze mnie terminie. Zrobiłam to jeszcze tego samego dnia. Na szczęście z wybranym terminem nie było problemu. Zapisałam się na konkretną godzinę i w dniu wykonania usługi, zjawiłam się w studio kosmetycznym. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Studio to było profesjonalne. Kosmetyczki korzystały z wielu jednorazowych, higienicznych narzędzi, a te które nie były jednorazowe po każdym kliencie były dezynfekowane, dzięki czemu były sterylnie czyste. Mogłam tutaj wykonać manicure tradycyjny, francuski, hybrydowy oraz pedicure. Do wyboru miałam różnokolorowe lakiery, które jak zapewniła mnie kosmetyczka są niezwykle trwałe i solidne. Utrzymują się na paznokciach nawet dwa tygodnie i nie odpryskują. Sprawdzają się nawet w przypadku kobiet, które pracują fizycznie, co mogłoby wpłynąć na trwałość wykonanej stylizacji.

Już wkrótce przekonałam się, że miała ona stuprocentową rację. Kosmetyczka wykonała mi piękny manicure na paznokciach u rąk. Bardzo mi się spodobała ta stylizacja. Nie mogłam również nie zauważyć, że była ona trwała. Po tygodniu paznokcie wciąż wyglądały bardzo ładnie. Były dokładnie pomalowane lakierem, a dzięki temu że kosmetyczka równo obcięła mi paznokcie i wycięła skórki przy nich, całość prezentowała się wręcz idealnie.