You are currently viewing Potrzebowałam nadać przesyłkę kurierską

Potrzebowałam nadać przesyłkę kurierską

Na co dzień mieszkam w Gdańsku, a moja córka przeprowadziła się na drugi koniec kraju kilka tygodni temu. Okazało się, że podczas przeprowadzki zapomniała o kilku rzeczach. Poprosiła mnie, żebym nadała do niej przesyłkę kurierską, ponieważ nie opłaca jej się wracać po tych kilka rzeczy. Nigdy nie wysyłałam takich przesyłek kurierskich, więc nie wiedziałam, gdzie powinnam się udać.

Udało mi się nadać przesyłkę kurierską w Gdańsku

gdańsk przesyłki kurierskieMoja koleżanka doradziła mi, żebym weszła na portal ogłoszeniowy i znalazła ogłoszenia zatytułowane: gdańsk przesyłki kurierskie, i w ten sposób znalazła odpowiednią firmę kurierską. Zrobiłam tak, jak mi poradziła i okazało się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. W ten sposób udało mi się znaleźć firmę, która oferowała szybkie nadanie przesyłek. Jeszcze tego samego dnia, nadana paczka zostaje u nich wysłana do miasta docelowego. Dużą zaletą jest też to, że nie trzeba chodzić z przesyłką do ich siedziby, ponieważ kurier może przyjechać do domu i odebrać paczkę. Skorzystałam z tej możliwości, ponieważ przesyłka do córki była dosyć ciężka. Zamówiłam kuriera i jeszcze tego samego dnia, zjawił się on u mnie w mieszkaniu. Mogłam od razu zapłacić za nadanie paczki i dostałam od niego potwierdzenie. Dwa dni później zadzwoniła do mnie córka, która powiedziała że paczka do niej dotarła. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć firmę kurierską, która tak szybko działa.

Najważniejsze było jednak dla mnie to, że ceny za ich usługi są naprawdę bardzo niskie, jedne z najlepszych na rynku. Im cięższa jest przesyłka, którą chcemy nadać tym taniej wychodzi, ponieważ przy większych przesyłkach cena za kilogram jest odpowiednio niższa. Można u nich także dokupić dodatkowe ubezpieczenie przesyłki, jeśli wysyłamy produkty które są delikatne.