You are currently viewing Poszukiwania wygodnych spodni rurek

Poszukiwania wygodnych spodni rurek

Jestem wielką fanką jeansowych spodni. Mam w domu bardzo wiele par takich spodni. Uważam, że jeansy pasują na każdą okazję, trzeba tylko wiedzieć jakie i kiedy wybrać. Kilka lat temu modne były spodnie jeansowe rurki. Nie za bardzo je wtedy polubiłam, ponieważ były strasznie niewygodne przy zakładaniu i zdejmowaniu, a przede wszystkim przy noszeniu. Teraz moda na ten model spodni wracała. Postanowiłam dać rurkom jeszcze jedną szansę i zobaczyć czy znajdę wygodny model.

Znalazłam wygodny model rurek 

wygodne spodnie damskie jeans rurkiUdałam się do sklepu, gdzie zapytałam sprzedawczynię o wygodne spodnie damskie jeans rurki. Powiedziałam, że zależy mi na jeansach rurkach, które będzie można swobodnie zakładać, nie będą ściskać nóg i będą wygodne przy dłuższym noszeniu. Sprzedawczyni doradziła mi, żebym zdecydowała się na model rurek wykonanych z bardzo miękkiego i elastycznego jeansu. Takie jeansy rozciągają się i dopasowują do ciała. Ponieważ równo opinają nogi efekt spodni rurek jest dodatkowo podkreślony. Bardzo łatwo je założyć, zdjąć, a po wielu godzinach chodzenia w nich łydki ani uda nie bolą z powodu niedokrwienia wynikającego ze zbyt mocnego ściśnięcia spodni. Takie elastyczny jeans ma jeszcze inne zalety. Przede wszystkim jest bardzo trwały i wytrzymały. Nie niszczy się w praniu i można go suszyć mechanicznie. Zachęcona przez sprzedawczynię wybrałam jeden z polecanych przez nią modeli jeansowych rurek i przymierzyłam. Spodnie bardzo ładnie opinały nogi i biodra, ale nie ściskały ciała. Wybrane przeze mnie jeansy miały bardzo dobrą długość jak na rurki, kończyły się równo z kostką przy stopie. Dzięki takiej długości można swobodnie założyć skarpetki pod spodnie. Jeansy miały dwie głębokie kieszonki z przodu. Były zapinane na guzik oraz rozporek. Suwak przy rozporku miał dodatkowe zabezpieczenie przeciw rozpinaniu się podczas chodzenia.

Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się je zakupić. Jak się okazało to był bardzo dobry wybór. Kupione przeze mnie rurki w niczym nie przypominały tych sprzed kilku lat. Były wygodne i praktyczne. Bez problemu może w nich było chodzić a także siedzieć przez dłuższy czas. Pozostawiały użytkownikowi swobodę ruchów i były bardzo elastyczne. W dodatku udało mi się je dostać w bardzo przystępnej, niskiej cenie.