You are currently viewing Poszukiwania rekomendowanego radcy prawnego

Poszukiwania rekomendowanego radcy prawnego

Byłam w ogromnym szoku, kiedy okazało się, że mój mąż mnie zdradza. Postanowiłam natychmiast się z nim rozwieść. Żeby przyspieszyć ten proces napisałam nawet pozew rozwodowy i chciałam sama zanieść go do sądu. Na szczęście „przespałam” się z tą decyzją i na drugi dzień postanowiłam jednak zlecić napisanie profesjonalnego pozwu mojemu adwokatowi. Sęk w tym, że jeszcze go nie miałam. Długo zastanawiałam się nad tym, do kogo powinnam się udać.

Udałam się do rekomendowanego radcy prawnego

rekomendowany radca prawny w szczecinieZ pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która całkiem niedawno było w podobnej sytuacji do mojej. Poleciła mi ona bardzo dobrego radcę prawnego. Był to niezwykle rekomendowany radca prawny w Szczecinie. Dowiedziałam się od niej, że ma on bardzo duże doświadczenie w sprawach związanych z rozwodami i podziałem majątku. Z pewnością przyjrzy się on mojej sprawie z pełnym zaangażowaniem i doradzi najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo jeśli będę potrzebować, będzie mnie on także reprezentował przed sądem podczas spraw rozwodowych. Właśnie kogoś takiego potrzebowałam. Zadzwoniłam na numer telefonu, który podała mi przyjaciółka i umówiłam się z tym radcą prawnym jeszcze tego samego dnia. Byłam bardzo zadowolona, że posiada on takie szybkie terminy i może mnie od razu przyjąć. Już na pierwszym spotkaniu zorientowałam się, że jest to wybitny specjalista, który z pewnością pomoże mi przebrnąć przez zawiłości prawne związane z rozwodem. Pomógł mi on napisać odpowiedni pozew i podpowiedział, gdzie powinnam go wysłać. Dzięki niemu czułam się bardzo dobrze przygotowane do rozwodu. Został on moim pełnomocnikiem ustawowym, dzięki czemu wszystkie pisma od mojego małżonka trafiały prosto do niego. Zaoszczędziło mi to sporo czasu i nerwów. Dodatkową zaletą tego radcy prawnego był fakt, że jego kancelaria znajdowała się w samym centrum Szczecina, dzięki czemu nie miałam problemów z tym, żeby tam dotrzeć.

Byłam bardzo zadowolona z jego profesjonalnych usług. Udzielał mi on kompleksowych, solidnych porad prawnych i podpowiadał jakie skutki prawne, mogą mieć decyzje które podejmuje. Zawsze na bieżąco informował mnie on o wszystkich „ruchach” mojego męża i mówił, co będzie dla mnie najlepsze. Dzięki niemu rozwód udało mi się przeprowadzić szybko i bez większych kłótni.