You are currently viewing Porządne zlewy są bardzo ważne w kuchni

Porządne zlewy są bardzo ważne w kuchni

Byłam dzisiaj po pracy u mojej przyjaciółki. Wróciła niedawno z zagranicy i byłam obejrzeć jej mieszkanie. Mieszkanie kupiła kiedy byłą za granicą. Mój mąż remontował jej mieszkanie i wszystkie szczegóły ustalaliśmy przez Internet. Gosia jest moją przyjaciółką od dziecka i można powiedzieć, że jest mi tak bliska jak rodzina. Zawsze staramy sobie pomagać na wzajem i cieszę się, że mąż tak pięknie zrobił jej mieszkanie. Do pewnego momentu byłam na bieżąco ze wszystkimi pracami ale później miałam sporo spraw zawodowych i niestety już nie widziałam postępów na żywo. 

Granitowy zlew pięknie się prezentuje

zlew kuchenny granitowy czarnyNie widziałam kuchni więc ona najbardziej mnie interesowała. Kuchnię robił jej stolarzcie więc byłam ciekawa jak się prezentuje. Muszę przyznać, że byłam pod wielkim wrażeniem jak wyglądała jej kuchnia. Najbardziej podobały mi się funkcjonalne meble a także zlew kuchenny granitowy czarny. Idealnie pasował do jasnego wnętrza i ciemnego blatu. Kuchnia wyglądała nowocześnie i bardzo elegancko. Nasza była w podobnym tonie wykonana więc wiedziałam, ze będzie z niej bardzo zadowolona. Mamy taki sam zlew kuchenny granitowy czarny. Jest on idealny do kuchni. Po pierwsze elegancko wygląda. Trzeba oczywiście o niego dbać chyba nawet bardziej niż o zwykły stalowy ale jak się wie jak trzeba go czyścić to nic się z nim nie dzieje. Gosia zamówiła zlew od dobrego producenta. Zlew jest zabezpieczony specjalną powłoką, która nie wchodzi w kontakt z żywnością. Producent poleca do czyszczenia specjalne środki, które dbają o powłokę i dobrze czyszczą zlew. Gosia była zadowolona ze swojego mieszkania i swojej kuchni. Uwielbiała gotować więc wówczas będzie miała idealne miejsce do tych czynności. Solidny zlew i meble sa bardzo ważne w kuchni bo korzysta się z nich często i musza być wytrzymałe.

Ja z mojej kuchni i naszego granitowego zlewu jestem bardzo zadowolona. mamy go już kilka lat i nadal prezentuje się tak pięknie jak nowy. Generalnie na początku robił mi się na nim osad ale w Internecie wyszukałam co robić żeby tak nie było. Kupiłam odpowiedni środek i teraz wiem jak należy o niego dbać. Kiedyś miałam stalowy ale do nowych mebli nie pasowałby dlatego zdecydowaliśmy się na granitowy. Gosia zawsze mówiła, ze chciałaby mieć podobną kuchnię do naszej i udało jej się to osiągnąć z porządnym stolarzem.