You are currently viewing Polecane meble do sklepu

Polecane meble do sklepu

Wyposażenie dużego marketu wymagało dobrych umiejętności organizacyjnych, gdyż nierzadko okazywało się iż standardowe regały sklepowe bywają zbyt szerokie i zabierają za dużo przestrzeni. Innym razem bywały zbyt małe jak na planowaną ekspozycję, nie mając wystarczająco dużej pojemności. Obydwa powyższe czynniki były brane przez nas pod uwagę podczas planowania układu wnętrza nowego sklepu który mieliśmy niedługo otwierać.

Producent sprawdzonych mebli sklepowych

meble sklepowe producentUlokowanie wszystkich regałów i mebli ekspozycyjnych na planie sklepu zajęło dość niewiele czasu, więc mogliśmy dość swobodnie szukać hurtowni zajmującej się sprzedażą takowych, by zaopatrzyć się w potrzebne nam meble jednorazowo. Problem polegał jednak na bardzo różnej dostępności w zależności od miejsca, i przez dłuższy czas nie znaleźliśmy takiej hurtowni w której udałoby się nam zakupić wszystkie meble za jednym razem. Zdecydowaliśmy się więc zamówić umeblowanie bezpośrednio od producenta, gdyż wydawało nam się to o wiele wygodniejszym i łatwiejszym sposobem niż zamawianie mebli z różnych miejsc. Poszukiwane przez nas meble sklepowe producent posiadał w ofercie, na dodatek w bardzo dużej ilości wariantów, dzięki czemu bez problemu mogliśmy dopasować całe zamówienie do potrzeb, łącznie z najmniejszymi szczegółami. Oferta również okazała się bardzo obszerna, obejmując nie tylko regały sklepowe i ekspozycyjne, ale również magazynowe, oraz meble chłodnicze. Zakup ze strony producenta umożliwiał nam więc jednorazowe zaopatrzenie się w całe potrzebne nam umeblowanie, i bardzo szybkie wyposażenie sklepu. Owy producent należał do najbardziej polecanych firm, a meble spod jego szyldu okazywały się o wiele bardziej wytrzymałe niż egzemplarze sprzedawane przez konkurencyjne firmy.

Miały również o wiele większą ładowność, dzięki czemu przechowywanie nawet dużych ilości towaru na regałach nie groziło ich uszkodzeniem. Owa renoma okazała się całkowicie uzasadniona, gdyż nasze meble już po pierwszym rozłożeniu okazały się widocznie solidniejsze i bardziej wytrzymałe, głównie z powodu lepszej jakości stopów stali, z jakich wykonane były ich konstrukcje. Jednocześnie były bardzo proste do złożenia i regulacji wysokości półek czy powierzchni składowej, ułatwiając ich późniejsze zapełnienie.