You are currently viewing Paznokcie hybrydowe – zalety

Paznokcie hybrydowe – zalety

Do paznokci hybrydowych kobiety podchodziły początkowo dośc niepewnie. Wiele z nich obawiało się szkód jakie mogą wyrządzić one naturalnej płytce paznokcie. Jednak z czasem zaczęły one dostrzegać zalety, przede wszystkim wygodę jaką dają paznokcie hybrydowe. Dziś, wiele kobiet nie wyobraża sobie bez nich życia a producenci tworzą coraz to bardziej innowacyjne i bezpieczniejsze rozwiązania.

Kilka słów o paznokciach hybrydowych

paznokcie hybrydowe akcesoriaJak już zostało wspomniane, paznokcie hybrydowe mają niewątpliwe zalety. Przede wszystkim ich wytrzymałość. Dobrze nałożona hybryda wytrzyma nam nawet do miesiąca. Przeszkadzać mogą nam jedynie odrosty. Zwykłe lakiery natomiast odpryskują już nawet po dwóch dniach, nie zapominając o tym, że po pomalowaniu paznokci musimy długo czekać na ich wyschnięcie a najlepiej nie robić kompletnie nic przez cały dzień by nie nabawić się odgniotów. Hybrydy, które utrwalamy pod lampą UV możemy natychmiast włożyć do kawy czy po prostu ich dotykać, bez obawy, że coś im się stanie. Kolejną zaletą hybryd jest fakt, że przez trzy tygodnie jesteśmy uwolnieni od obcinania, pilnikowania i pielęgnacji paznokci, ponieważ lakier utwardza nam paznokcie, dzięki czemu spokojnie możemy je zapuścić, co niektórym kobietom kompletnie się nie udaje. Poza tym, to dobra metoda dla niektórych na oduczenie się obgryzania paznokci. Jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe akcesoria do nich kupimy w jednym z licznych sklepów stacjonarnych czy też online.

Zalet lakierów hybrydowych jest naprawdę wiele. Stanowczo wygrywają one w porównaniu ze zwykłymi lakierami, które  odpryskują i niewiela osób dziś z nich korzysta. Paznokcie hybrydowe zdobywają coraz szersze grono fanów i raczej nie będzie ono w najbliższym czasie maleć. Są one zdecydowanie na to zbyt wygodne.