You are currently viewing Ozdobne litery do powieszenia na ścianie

Ozdobne litery do powieszenia na ścianie

Ozdabiać ściany można na różne sposoby. Dekoracyjna tapeta, beton architektonicznym czy imitacja czerwonej cegły to niektóre z nich. Sprawdzają się wtedy, kiedy chce się wprowadzić do pomieszczenia dekoracje industrialne, czy nadać mu nowoczesnego charakteru. Jednak czasem takie opcje nie wystarczają, ale na szczęście obecnie można spokojnie zdecydować się na jeden z wielu wariantów.

Przestrzenne litery na ścianie

estetyczne ozdobne litery na ścianęJedną z opcji na dekorację ściany są napisy. Motywujące, zabawne, czy uniwersalne sprawią, że rano się uśmiechniemy pijąc aromatyczną kawę czy też zmotywujemy do wstania z łóżka. Napisy umieszczać można w salonie, sypialni, jadalni, a także w  biurach i sklepach. Jak umieścić napis na ścianie tak by był widoczny i dobrze się prezentował? Jednym z rozwiązań mogą być estetyczne ozdobne litery na ścianę. Są to litery przestrzenne, które wiesza się na haczykach, czy gwoździkach. Dzieki temu w każdej chwili napis można zdjąć do czyszczenia, czy zmienić na inny. Litery mogą być pojedyncze lub połączone ze sobą. Pojedyncze litery wiesza się osobno, zawsze można je użyć ponownie do stworzenia innego napisu. Można też kupić gotowe napisy na ścianę np. ,,Love”, ,,Happiness” i tym podobne. Często właśnie napisy na ścianie są po angielsku. Warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego wykonane są litery i jak są one wykończone. Litery mogą być z bloku aluminiowego, plexi, czy dibondu. Te ostatnie mogą mieć także podświetlenie. Pierwsza wersja podświetlenia to świecący front, a druga to tak zwany efekt halo, czyli świecące boki liter. Warto zaznaczyć, że napisy na ścianie to nie tylko domena wnętrz mieszkalnych. Równie dobrze można je umieścić na ścianie butiku odzieżowego, u jubilera, czy w biurze. Wszystko zależy od tego jaki to będzie napis. Świecące litery w sklepie sprawią, że klient będzie chciał zobaczyć oznaczoną sekcję i sprawdzić co się w niej znajduje. W biurze sprawdzą się przede wszystkim napisy motywacyjne.

Jak widac napisy złożone z przestrzennych liter na ścianie sprawdzą się w wielu wypadkach. Są estetyczne, ozdabiają ścianę, a także wprowadzają przyjemną atmosferę. Można kupować litery z różnych tworzyw, także w wersji podświetlanej. Można zawsze kupić też przestrzenne litery do postawienia czy też litery płaskie na ścianę.