You are currently viewing Nowoczesne wykładziny dywanowe do biur i hoteli

Nowoczesne wykładziny dywanowe do biur i hoteli

 

Wykładziny, które przypominają dywan idealnie sprawdzają się nie tylko w domu, ale przede wszystkim w miejscach takich, jak hotel czy biuro. W biurze wygłuszają odgłosy chodzenia i pozwalają zachować ciszę, która sprzyja atmosferze skupienia w pracy. W hotelach wykładziny przypominające dywan lub chodnik pełnią podobną rolę. Wygłuszają hałasy kroków i zapewniają domowe, wygodne warunki noclegu. Są łatwe w czyszczeniu i estetyczne.

Eleganckie pokrycia podług przypominające dywan

wykładziny dywanoweDywany posiadają różne odmiany. W domu można używać dywanów z długim włosiem. Natomiast w hotelach i biurach lepsze będą wykładziny, które wymagają znacznie mniej zabiegów pielęgnacyjnych. Eleganckie i trwałe wykładziny dywanowe najlepiej prezentują się na korytarzach hotelowych. Idealnie sprawdza się klasyczna kolorystyka: szarości, granaty, bordo i brązy. Zbyt jasne wykładziny powodują, że widać na nich zabrudzenia. Jeśli chodzi o nowoczesne hotele i pensjonaty, to najlepiej wyglądają wykładziny jednobarwne lub z delikatnym wzorem geometrycznym. Warto przed wyborem pokrycia podłogowego, dopasować go do wyglądu i charakteru wnętrza. Wykładziny na podłogi w miejscach użytku publicznego muszą posiadać dodatkowe wzmocnienia. Dzięki np. gumowemu podkładowi od spodu, są mniej podatne na zagięcia przesuwanie. Są też znacznie bardziej bezpieczne niż klasyczne dywany. W hotelach i biurach sprawdzą się wykładziny dedykowane do tego typu obiektów. Jeśli chcemy, by wnętrza były nowoczesne, estetyczne i eleganckie, warto postawić na wyjątkowo praktyczne wykładziny. Do wyboru są najpopularniejsze kolory i dyskretne wzory, które podkreślą charakter wnętrz. Wśród wykładzin przeważają gatunki wysokiej jakości o podwyższonej ścieralności. Są odporne na zabrudzenia i nie magazynują kurzu oraz brudu. Dlatego są łatwe w utrzymaniu.

Wykładziny przypominające dywany najlepiej sprawdzają się we wnętrzach, gdzie znajduje się wielu użytkowników. W hotelach, biurach, teatrach i kinach dobrze prezentują się nowoczesne wykładziny. Dywanowe powierzchnie posiadają krótkie i zbite włosie, dzięki czemu konserwacja, odkurzanie i odświeżanie, są wyjątkowo proste. Ładne, nowoczesne kolory współgrają z ciekawymi, prostymi wzorami. W hotelach i biurach przeważają proste motywy dekoracyjne.