You are currently viewing Natychmiastowy efekt neonowych włosów

Natychmiastowy efekt neonowych włosów

Już od czasów nastoletnich marzyły mi się kolorowe włosy. Niestety wówczas nie mogłam sobie na takie pozwolić, ale i również nie było wtedy w sklepach kosmetyków pozwalających uzyskać na włosach nietypowe kolory. Dziś ta sprawa jest znacznie bardziej ułatwiona ponieważ nie tylko możemy sobie sprawić każdy kolor, ale również w razie potrzeby możemy go w każdym momencie zmyć.

Kolorowe lakiery do włosów

neonowy kolorowy lakier do włosówBędąc nastolatką strasznie podobały mi się różowo fioletowe włosy. Przez wiele lat chciałam takie nosić, ale niestety nie mogłam sobie pozwolić na takie zabawy podobnie zresztą jak teraz. Wtedy byłam uczennicą i w szkole nie było dozwolone farbowanie włosów, a zwłaszcza na krzykliwe kolory, natomiast obecnie pracuję w banku gdzie również wymagany jest poważny dress code. Jednak wyjeżdżając na urlop pomyślałam, że skoro obecnie jest tak dużo kosmetyków to z pewnością znajdę taką farbę do włosów, która nie będzie krótko trzymała koloru i po powrocie do domu, będę mogła wrócić do swojego naturalnego blondu. Szukając jednak kosmetyków znalazłam coś lepszego niż tradycyjny toner. Był to neonowy kolorowy lakier do włosów. Nigdy wcześniej nie widziałam takiego produktu, więc bardzo się nim zainteresowałam i okazało się, że taki lakier potrafi dać naprawdę niesamowite rezultaty, a jednocześnie bardzo szybko się spłukuje i wymywa z włosów. Był to zatem dokładnie ten produkt, którego szukałam. Kolejną ogromną zaletą była jego niska cena dlatego postanowiłam zakupić dwa opakowania, żeby móc ze sobą zmieszać kolory na głowie. W internecie ponadto znalazłam mnóstwo filmików w których dziewczyny pokazywały, jak za pomocą właśnie takich lakierów pomysłowo ozdobić włosy tworząc na nich najróżniejsze wzory lub ciekawie zestawione ze sobą pasemka. Uważam, że takie lakiery są rewelacyjną opcją nie tylko na wakacje, ale również na wszelkiego rodzaju imprezy.

Będąc na urlopie mogłam sobie robić codziennie inne, neonowe pasemka na włosach bez obawy o to, że kolor mi zostanie. Cieszyłam się strasznie z efektu ponieważ na co dzień również używam lakieru do włosów, więc dodatkowo zaoszczędziłam na jednym kosmetyku. Kolor lakieru był tak neonowy, jak obiecywał producent i naprawdę szybko oraz łatwo się zmywał, więc kiedy wróciłam do pracy nie było po nim najmniejszego śladu.