You are currently viewing Narożny zlewozmywak był dobrym wyborem

Narożny zlewozmywak był dobrym wyborem

 

Dzisiaj  umówiłam się po pracy z mężem w galerii handlowej. Musieliśmy zrobić zakupy a mama zgodziła się odebrać dzieci z przedszkola i zabrać je do siebie na noc. Nie często zdarzają się takie propozycje więc jak tylko babcia może poświęcić wnukom więcej czasu zawsze staramy się skorzystać.

Nowy zlewozmywak ładnie się prezentuje

zlewozmywaki narożne dwukomoroweMieliśmy trochę spraw do załatwienia dlatego, że zdecydowaliśmy się na remont kuchni i dostaliśmy informacje od naszej ekipy remontowej co musimy jeszcze dokupić. Chcieliśmy się rozejrzeć także dodatkowo za zlewozmywakiem. Spodobał nam się narożny ale nie wiedzieliśmy czy można go kupić w sklepie. Jeszcze nie mieliśmy zaprojektowanych mebli. Chcieliśmy korzystać z pomocy stolarza więc musieliśmy wiedzieć na jaki zlew ostatecznie się zdecydujemy to ważne przy przygotowywaniu projektu mebli. Po rozmowie ze sprzedawcą ostatecznie zdecydowaliśmy się na zlewozmywak narożny. Zlewozmywaki narożne dwukomorowe zajmują mniej miejsca a także są w podobnej cenie co zwykłe zlewozmywaki. Spodobał mi się zlewozmywak w czarnym kolorze. Do tego poprosiliśmy o zaprojektowanie stolarza białych mebli. Ekipa remontowa już położyła białe płytki i dzięki temu w naszej kuchni będzie jasno i przestronnie. Stolarz stwierdził, ze narożny zlewozmywak przy naszej kuchni to będzie dobry wybór. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo miejsca i będziemy mogli pozwolić sobie na zamontowanie sporej szafy z szufladami. W małych kuchniach ważna jest każda przestrzeń do schowania rzeczy.

Ja lubię gotować i mam trochę sprzętów i przypraw i muszę mieć na to wszystko miejsce. Zlew kupiliśmy w sklepie stacjonarnym bo akurat była na niego promocja. Wymiary idealnie pasowały. Kuchnia prezentowała się elegancko. Cieszyłam się, że zdecydowaliśmy się na taki zlewozmywak. Nie jest on często wybierany przez klientów a szkoda bo robi duże wrażenie.