You are currently viewing Naklejki wypukłe w formie 3D

Naklejki wypukłe w formie 3D

Naklejki to świetny pomysł, aby nie tylko urozmaicić i pobudzić wyobraźnię tych najmłodszych, ale dodać także nieco kreatywności codziennym skrupulatnym notatkom osób dorosłych. Od lat cieszą oko, przyciągają uwagę, a ich nietuzinkowe kształty i trójwymiarowe formy stanowią niemałe obiekty zainteresowania.

Naklejka trójwymiarowa o wypukłym kształcie

polecane naklejki wypukłeNaklejki były, są i będą ponadczasową zabawką dla najmłodszych. Zabawa nimi potrafi pochłonąć najmłodszych do reszty. Przyklejanie, tworzenie i domalowywanie to tylko przysłowiowa kropla w morzu tego, co zdziałać można z tymi niedrogimi dodatkami. Łatwe do kupienia, ogólnodostępne naklejki są tanim elementem, który przybrać może najróżniejsze kształty i formy. Nieco bardziej dziewczęce w księżniczki, zamki i jednorożce, poprzez samochody i dinozaury przeznaczone dla chłopców, po te nieco bardziej uniwersalne, z których skompletować możemy całe zoo, cieszącą każdą pociechę. Aktualnie polecane naklejki wypukłe przybierają niecodzienne kształty i potrafią nie tylko pozytywnie wpływać na wyobraźnię dziecka, ale również wspomagać jego sensoryczne odruchy. Modne aktualnie maty sensoryczne oddziałują na bodziec dotyku dzieci, a szorstkie, chropowate czy właśnie wypukłe powierzchnie pomagają odkryć najmłodszym świat i możliwości jakie skrywa w sobie zmysł dotyku. Taka zabawka nie jest jednak polecana jedynie dla dzieci, dla firm polecane naklejki wypukłe przybrać mogą logo firmy i stać się elementem reklamowym przedsiębiorstwa. Takie „gadżety” zyskują na popularność równie szybko, jak powszechne długopisy reklamowe, smycze czy nawet kubki, a ich niewielki rozmiar i stosunkowo nieduży koszt produkcji jest jednym z kanałów komunikacji z klientem czy też wyróżnienia firmy z pośród przedsiębiorstw z nią konkurujących. Naklejki są dobrym środkiem przekazu dla skrajnych wzrokowców, dla których jedynym atrakcyjnym komunikatem staje się interesujący obraz, który przyciąga ich uwagę i pozwala łatwiej zapamiętywać, a także przyswajać informacje i wiadomości. Dlaczego więc nie ułatwić sobie tego właśnie w taki, nietuzinkowy i kreatywny sposób?

Naklejki pomimo swojego długiego stażu na globalnym rynku wciąż zyskują na swojej atrakcyjności i można powiedzieć, że ewoluują. Odblaskowe, świecące w ciemności czy nawet wypukłe stanowią element dekoracyjny, którego walory estetyczne nie kończą się jedynie na formie, a dla skutecznego przyciągnięcia uwagi sięgają również bodźców sensorycznych.