You are currently viewing Montowanie podświetlanych kasetonów w Warszawie

Montowanie podświetlanych kasetonów w Warszawie

 

Od dawna planowałem otwarcie sklepu wędkarsko-akwarystycznego. Bardzo lubię łowić, mam też w domu 3 różne biotopowe akwaria, a dodatkowo od zawsze marzyłem o założeniu własnego biznesu. Nie zależało mi za bardzo na samym zysku, bo miałem jedną miejscówkę, która stała niewykorzystana, a należała do mojej rodziny oraz miałem szereg znajomości i sprzętu, które mogłem wykorzystać. Zależało mi więc na początku na tym, by zachęcić ludzi z tymi samymi zainteresowaniami do odwiedzenia mojego punktu w Warszawie.

Zakup kasetonów podświetlanych w Warszawie

kasetony podświetlane warszawaChciałem, żeby odpowiednio zaznaczyć mój sklep, aby wyróżniał się on spośród szeregu innych sklepów czy punktów usług, które dookoła mnie już funkcjonowały. Potrzebowałem odpowiedniej reklamy, która zachęci ludzi do wejścia do środka i rozejrzenia się. Po przeanalizowaniu różnych opcji byłem bardzo mocno zaintrygowany przez solidne kasetony podświetlane Warszawa miała bowiem ich szeroką ofertę. Zawieszenie takie kasetonu nad sklepem spowoduje, że nikt mnie nie pomyli z jakimkolwiek innym miejsce. Świetnym pomysłem jest też podświetlenie dodatkowo reklamy, bo gdy jest ciemno, szczególnie w okresach zimowo-jesiennych, to poranne wizyty wybierających się na łowy wędkarzy będą miały z daleka widoczny cel ich podróży. Zamówiłem taki kaseton, jaki mi pasował, uzgodniłem szczegóły dotyczące jego wyglądu i wielkości i nie czekałem nawet długo na moment, kiedy zawisł on ostatecznie ponad drzwiami mojego sklepu. Ten widok niesamowicie mi się podobał. Powodował on u mnie nagły napływ radości, który jeszcze bardziej zachęcał mnie do pracy nad rozwojem tego miejsca, mimo że dopiero co ono powstało. Miałem motywację, by sprostać wymaganiom każdego akwarysty i wędkarza w okolicy, by każdy mógł znaleźć u mnie to, co potrzebuje.

Mój punkt już jakiś czas funkcjonuje i ma się bardzo dobrze. Mam stałych klientów, którzy czasami śmieją się, że gdyby nie tak świecąca reklama, to pewnie nigdy by do mnie nie trafili. Dużo osób po prostu przypadkiem zauważy mój sklep dzięki niej i się zainteresuje, co mogę im zaoferować. To najlepszy sposób na znalezienie klientów, którzy później będą mnie odwiedzać latami – przynajmniej mam taką nadzieję. Ale jak połowy będą im szły dobrze, to chyba mogę na to liczyć.