You are currently viewing Łatwa obróbka płyt PTFE

Łatwa obróbka płyt PTFE

Chociaż stosowanie obróbki płytek do ceramiki nie jest już najnowszym trendem, wciąż istnieją sposoby na wykorzystanie tego procesu do stworzenia nowej ceramiki. Wiele osób uwielbia używać tego procesu na swoich starych płytach. Stare antyczne doniczki są idealne do stosowania na starych talerzach.

Jak obrabiać płyty PTFE?

płyty ptfe do obróbkiMogą nawet być świetnym sposobem na ponowne użycie ceramiki lub naprawienie niektórych innych uszkodzonych lub uszkodzonych płyt. Wiele osób odkryło, że stare płyty dobrze trzymają się pod płynem do mycia naczyń i można je łatwo czyścić wilgotną szmatką. Procedura wykorzystania starych płyt jest prosta. Najpierw trzeba zdjąć starą powłokę z nowej płyty. Ważne jest, aby wiedzieć, jak usunąć starą powłokę, aby nie zniszczyć powierzchni i nie zniszczyć wyglądu nowej płyty. Aby to zrobić, możemy po prostu posypać sodą oczyszczoną na powierzchni płyty ptfe do obróbki, a następnie delikatnie stukać ją w powierzchnię. będziemy musieli upewnić się, że wywierany jest duży nacisk na sodę oczyszczoną, więc soda oczyszczona zostanie usunięta z powierzchni. Po usunięciu sody oczyszczonej należy natrzeć nowo nałożoną powłokę na talerzu. może być najłatwiej użyć szmatki, aby uniknąć przypadkowego zarysowania. Na koniec będziemy chcieć dokładnie spłukać płyty czystą wodą, aby usunąć resztki sody oczyszczonej. W tym kroku będziemy chcieć zmoczyć ręce, a następnie delikatnie wyszorować płyty. Ważne jest również, aby je umyć, aby usunąć wszelkie pozostałości z sody oczyszczonej. Wreszcie, będziemy chcieć wysuszyć płyty, wieszając je do góry nogami z czystego i suchego ręcznika. Łatwa obróbka płyt PTFE jest łatwa, jeśli mają odpowiednie zapasy. Jest to specjalny rodzaj talerza, który jest stosowany w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Są bardzo atrakcyjne dla konsumentów, ponieważ są eleganckie i dobrze zaprojektowane. Jest to najprostszy sposób na promocję branży spożywczej i może być wykorzystany przez wszystkie rodzaje restauracji.

Istnieje wielu dostawców płyt PTFE, od których można je kupić. Płyty są produkowane w kolorze czarnym, białym, różowym, żółtym, szarym, czerwonym, niebieskim itp. Płyty są dostępne w przystępnych cenach i mogą wybrać kolor, który chcesz i zgodnie z wymaganiami. idealnie nadają się do nowoczesnych restauracji. Mają piękne wzory i profesjonalną prezentację płyt.