You are currently viewing Lakiery hybrydowe w neonowych odcieniach idealne latem

Lakiery hybrydowe w neonowych odcieniach idealne latem

 

Wszystkie kobiety uwielbiają moment, gdy wychodzą od kosmetyczki lub same skończą sobie robić paznokcie. Wyglądają dostojnie i elegancko. Idealnie wycięte skórki oraz intensywny kolor lakieru, który perfekcyjnie rozchodzi się po krawędziach paznokcia, tworzą spójną całość. Wtedy Panie mają poczucie, że ich dłonie są zadbane i niczego im nie brakuje.

Neonowe lakiery królami wakacji

wytrzymały lakier hybrydowy neonowyW każdym sezonie na pierwszeństwo wysuwają się konkretne kolory, które królują w określonych porach roku. Wiosną płytka paznokcia najczęściej pokrywana jest pastelowymi barwami, takimi, z jakimi kojarzy się budzenie przyrody do życia. Delikatne i subtelne jednocześnie, wprawiające w pozytywny nastrój. Jesienią królują ciemne kolory takie jak: burgund, butelkowa zieleń czy musztardowy. Kobiety w tym okresie pozwalają sobie na mocne podkreślenie pazurków intensywnymi kolorami, które wiosną i latem wydają się zbyt ciężkie. Lato to najpiękniejszy okres w roku, gdy słońce wita swoimi promieniami każdego poranka ludzi. To właśnie w okresie wakacyjnym wytrzymały lakier hybrydowy neonowy staje się kapitalnym trendem. Pomarańcze, żółcie, zielenie czy róże są hitami. Wydawałoby się, że takie pigmenty pasują jedynie do młodych osób. Jednak to mylne stwierdzenie, ponieważ idealnie komponują się z każdym. Najlepiej jednak odzwierciedlają się na opalonej skórze, dlatego Panie malują swoje pazurki tymi kolorami w wakacje, gdy ich skóra lekko się ściemnia. Wprowadzają w swobodny klimat i dają poczucie luzu. Będąc pracownikiem bankowym lub urzędnikiem, nie zawsze jednak wypada, aby paznokcie biły po oczach każdą osobę. Dlatego takie lakiery idealnie sprawdzają się podczas urlopów i ciepłych dni. Są na tyle wyraziste oraz soczyste, że całkowicie zbędne są jakiekolwiek dodatkowe ozdoby i elementy.

Coraz więcej marek decyduje się na produkcję ich w wielu odcieniach. Ponadto można już znaleźć takie, które świecą w ciemności. Ich cena nie jest wyższa od standardowych lakierów, dlatego warto mieć w swojej kosmetyczce neonowy kolor, który podkreśli dobry nastrój i doda energii na pozostałe dni. Wspaniałą alternatywą jest także to, że można wybrać odpowiednie nasycenie pigmentem, co oznacza, że każdy może wybrać pasujący do niego, odcienia skóry i oczywiście gustu.

Wytrzymałe lakiery neonowe można kupić na: https://www.lafemme.pl/