You are currently viewing Ładny karnisz do mieszkania

Ładny karnisz do mieszkania

 

Zajmuję się zawodowo projektowaniem wnętrz. Już od najmłodszych lat uwielbiałam tworzyć ciekawą przestrzeń wokół siebie. Nieustanie zajmowałam się przestawianiem mebli, kupowaniem różnych bibelotów, malowałam ściany, kładłam tapety, uwielbiałam, kiedy coś się dzieje, uwielbiałam sprawiać, że moje otoczenie stawało się coraz piękniejsze. Nikogo więc szczególnie nie zaskoczył wybór mojej ścieżki zawodowej, którą okazało się właśnie projektowanie wnętrz.

Nowoczesny karnisz z metalu

nowoczesny karnisz metalowy pojedynczyZawsze uważałam, że diabeł tkwi w szczególe, dlatego też zawsze ogromną wagę przywiązywałam do doboru odpowiedniego oświetlenia. Moim zdaniem dobrze dobrane lampy mogą uratować nawet całkiem kiepski projekt, i odwrotnie, źle dobrane lampy zepsują nawet najlepiej zaprojektowane wnętrze. Dlatego sama zawsze poświęcam dużą ilość czasu na znalezienie jak najlepiej pasującego do wnętrza oświetlenia. Do projektu, nad którym obecnie pracuję, szukałam odpowiednich lamp przez bardzo długi czas. Szczególnie trudno było mi znaleźć odpowiednie oświetlenie do przedpokoju. W końcu jednak w oko wpadł mi nowoczesny karnisz metalowy pojedynczy, który okazał się wręcz idealny do tego pomieszczenia. Był to wysokiej jakości designerski karnisz, który od razu zwrócił moją uwagę. I na pewno zwróci też uwagę każdego gościa, który odwiedzi mieszkanie moich klientów. Jest naprawdę bardzo oryginalny i na pewno wart swojej ceny, która jest dość słona. nie mam jednak wątpliwości, że moi klienci przełkną jakoś cenę karnisza, uważam, że warto jest za niego zapłacić, oczaruje on na pewno każdego, kto go zobaczy, a już do mojego projektu nadaje się wręcz idealnie. Jest to naprawdę wspaniała robota. Planuje zamontowanie dwóch takich karniszów, które zapewnią dokładnie taką ilość światła, jaka może być potrzebna w przedpokoju. Efekt będzie doskonały.

Dobór odpowiedniego do mieszkania oświetlenia jest bardzo istotną kwestią, ponieważ to właśnie oświetlenie nadaje mieszkaniu charakter, może wzmacniać energię mieszkania lub też ją osłabiać. Dlatego zanim kupimy lampy, musimy się nad nimi poważnie zastanowić. Do minimalistycznego mieszkania w stylu loftu doskonale pasować będą wysokiej jakości designerskie karnisze z metalu. Warto jest zapłacić za nie nieco wyższą cen, nie będziemy żałować.