You are currently viewing Kupno czapeczki dla dziecka

Kupno czapeczki dla dziecka

Zbliżała się jesień i dni robiły się coraz bardziej chłodniejsze. Nie chciałam jednak rezygnować z długich spacerów z moim kilkumiesięcznym dzieckiem. Uwielbiałam na nie wychodzić. Jednakże, musiałam mu kupić bardzo ciepłe ubranko, żeby nie przemarzło i nie przeziębiło się. Najważniejsza była czapka, ponieważ przez głowę ucieka znaczna część ciepła z ciała.

Wybrałam czapkę ze zwierzątkiem na przodzie

czapka dla dzieci ze zwierzakiemMuszę przyznać, że uwielbiam te dziecięce wzorki i rysunki na ubrankach. Po wejściu do sklepu z ubraniami dla dzieci, w oczy rzuciła mi się przede wszystkim czapka dla dzieci ze zwierzakiem. Z przodu czapeczki był piękny nadruk małego misia, który trzymał w ręku pęk kwiatów. Bardzo mi się to spodobało. Przede wszystkim był to bardzo ładny efekt wizualny, a dzięki takiemu rysuneczkowi nawet tata mojego dziecka nie miałby problemów z tym, żeby ubrać go przed wyjściem z mieszkania. Oczywiście, zwróciłam również uwagę na to, aby czapeczka była wykonana z miękkiego materiału, który nie będzie drażnił delikatnej skóry niemowlęcia. W środku nie miała ona żadnych szwów, dlatego wiedziałam, że dziecku będzie wygodnie na niej leżeć. Byłam z niej naprawdę bardzo zadowolona, tym bardziej że udało mi się ją dostać w tym sklepie w wielu wariantach kolorystycznych w niezwykle niskiej, promocyjnej cenie. Kupiłam od razu dwie takie czapeczki, żeby mieć na zapas.

Moje dziecko bardzo szybko rosło i wiedziałam, że czapeczka w odpowiednim rozmiarze na jesień może być już za mała na wiosną, kupiłam więc mniejszą i większą. Muszę przyznać, że czapeczka okazała się bardzo wygodna i praktyczna. Rozciągała się, dlatego mogłam ją bez problemu założyć nawet śpiącemu niemowlęciu, a przy tym szczelnie zakrywała uszka dziecka, żeby się nie przeziębiło podczas wyjścia.