You are currently viewing Kupiliśmy porządne drzwi

Kupiliśmy porządne drzwi

Jestem w trakcie budowy naszego wymarzonego domu. Mój mąż wiele pracy poświęcił żebyśmy mogli spełniać powoli swoje marzenia. Działkę budowlaną kupiliśmy już jakiś czas temu. Marzył nam się mały, przytulny domek z pięknym ogrodem, w którym będą rosły kwiaty i warzywa. Oszczędzaliśmy na ten cel dosyć długo przez ten czas mieszkając z moimi rodzicami. Kiedy osiągnęliśmy zadowalający budżet poszliśmy do architekta przygotować projekt domu i zatrudniliśmy ekipę budowlaną. Zdecydowaliśmy się na przygotowany dla nas projekt, który spełniał nasze oczekiwania.

Zamówiliśmy dobrej jakości drzwi

drzwi wewnętrzne we włocławkuArchitekt, z którym współpracowaliśmy wiedział, że zależy nam na dobrych materiałach, z których miał powstać nasz dom. Lubiliśmy naturalne materiały i chcieliśmy żeby było ich jak najwięcej w naszym domu. Architekt uwzględnił nasze prośby i bardzo nam się spodobały drzwi wewnętrzne, które dla nas wybrał. Zamówiliśmy drzwi wewnętrzne we włocławku w centrum miasta. Znajdował się sklep z wieloletnim stażem. Był duży i znajdowały się w nim drzwi w różnych kolorach i rozmiarach. Każdy klient znalazł cos odpowiedniego dla siebie. Wybór był duży a ceny przystępne. Sklep oferował drzwi wewnętrzne i zewnętrze różnych firm. Niektóre były bardzo znane, niektóre mniej ale wszystkie drzwi były solidnie wykonane i ładnie prezentowały się. Można było do nich dobrać eleganckie klamki a także zamki. Architekt polecił nam drzwi drewniane, które były naturalne i miały na sobie jedynie lakier. Można było je odnowić lub przemalować za jakiś czas. Drzwi wewnętrzne idealnie prezentowały się w naszym domu. Pasowały do naszego wystroju. Firma miała w swojej ofercie dużo drzwi na stanie więc kiedy zamawialiśmy swoje nie musieliśmy na nie długo czekać. Sklep zapewniał także dostawę więc nie musieliśmy się o nic martwić.

Nasza ekipa budowlana bez problemu wszystkie drzwi zamontowała i mogliśmy cieszyć się już swoim wymarzonym domkiem. Cieszyliśmy się, że udało nam się spełnić swoje marzenia. Kiedy zaprosiliśmy naszych bliskich żeby pokazać im nasz dom, każdy doceniał styl, który był spójny i do nas pasował. Nasz architekt spisał się na medal. Każdemu podobały się także nasze solidne drzwi wewnętrzne a także zewnętrzne. Budowa domu była dosyć droga ale było warto.