You are currently viewing Kamery AHD: kopułkowe, obrotowe i tubowe

Kamery AHD: kopułkowe, obrotowe i tubowe

Współczesne systemy monitoringu prywatnego i miejskiego, opierają się na coraz wyższej jakości obrazie. Dawne kamery nie posiadały tak dobrej rozdzielczości, jak współczesne, w AHD. Dlatego ich funkcja sprowadzała się często do roli straszaka, która nie działała na złodziei i przestępców, włamywaczy. Dzięki kamerom Analog HD, nikt nie może czuć się bezkarny.

Wysokiej jakości systemy kamer Analog HD

kamery ahdOpracowanie sprawnego i wydajnego systemu monitoringu, to niemałe wyzwanie. Profesjonalna firma, która zajmuje się montażem kamer AHD, robi rozpoznanie miejsca, w którym ma nastąpić montaż. Następnie dobierane są kamery i w końcu następuje montaż. Kamery AHD wypierają dawne elementy przestarzałego monitoringu. W sklepach niezwykle popularne są kamery obrotowe i kopułowe. Jeśli zależy nam na punktowej obserwacji, wybierzemy kamerki skierowane w jedną stronę. Takie rozwiązania stosowane są przy kasach, w bankach, lombardach. Także we wszelkiego rodzaju lokalach usługowych, dobrze jest zamontować kameę przy kasie, recepcji i przy wejściu. Monitoring montujemy tam, gdzie znajduje się drogi, cenny sprzęt, w biurach z dobrej klasy komputerami. Jeśli chcemy mieć na oku pracowników, to też kamerki się przydadzą. Analog HD daje wysokie parametry obrazu, rozdzielczość na poziomie 2Mpx wystarcza, by powiększyć obraz i zobaczyć drobne szczegóły. Kamery AHD stosowane są powszechnie, gdyż świetnie spełniają swoją rolę. 

Wybór kamer do systemów monitoringu, jest duży. Obecnie najwięcej osób prywatnych, sklepów, gabinetów lekarskich, przedsiębiorstw produkcyjnych, decyduje się na wysokiej jakości kamery AHD. Dziś to standard bezpieczeństwa. Są łatwe w obsłudze, trwałe i mało awaryjne. Dają dobry obraz i można zestawiać różne typy kamer w ramach monitoringu.