You are currently viewing Jak zwiększyć popularność na Youtube?

Jak zwiększyć popularność na Youtube?

Media społecznościowe to nie tylko ułatwiony kontakt z naszymi znajomymi, ale obecnie także całkiem niezłe źródło zarobku. Oczywiście kwoty są tym większe im popularniejsi się stajemy. Biorąc pod uwagę to, jak wielu influencerów mamy w naszym kraju przebicie się do czołówki może wydawać się czymś graniczącym z cudem, ale wcale tak nie jest.

Zdobycie popularności na YouTube.

jak stać się popularnym na youtubeTuż obok Instagrama to YouTube jest platformą na której można świetnie zarobić robiąc jednocześnie coś, co jest naszym hobby. Nic zatem dziwnego, że tak wiele osób próbuje swoich sił w tym serwisie. Jednym się to udaje, inni tracą nadzieje, ale istnieją sposoby na to, by pozostać w tej pierwszej grupie. Jak stać się popularnym na YouTube w dość szybkim czasie? Przede wszystkim warto na początku robić to, co jest aktualnie modne i chwytliwe. Obecnie bardzo dużymi zasięgami cieszą się kanały komentujące ponieważ można się z nich dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy ze świata infuencerów, nierzadko jak wiemy kontrowersyjnych. Dlatego warto iść na przykład w tę stronę z materiałami, a dopiero gdy nasz kanał się rozpędzi, to wówczas możemy powoli zmieniać content na taki, jaki nas naprawdę interesuje. W ten sposób przyzwyczaimy publiczność do zmiany i sprawimy, że nie tylko większość naszych widzów zostanie z nami, ale też dzięki wyrobionym już zasięgom zdobędziemy nowych, których będzie interesowało to, czym docelowo chcemy się zająć na tej platformie.

Chcąc przyspieszyć cały ten proces warto pokusić się o zakup subskrypcji. Nie po to, aby się pochwalić. Zabieg ten sprawi, że nasze materiały szybciej dostaną się do polecanych w danej kategorii, co z kolei przełoży się na wyświetlenia, które zaczną nas pozycjonować coraz wyżej w karcie „na czasie”. Zakup subskrypcji służy zatem tylko i wyłącznie temu, aby nas ktoś zauważył.