You are currently viewing Jak zamówić kuriera przez aplikację?

Jak zamówić kuriera przez aplikację?

Jeszcze do niedawna korzystanie z usług firm kurierskich było zarezerwowane tylko dla firm. Dzisiaj to się w końcu zmieniło i teraz każdy może skorzystać z możliwości wysłania paczki kurierem. Nie trzeba w tym celu podpisywać żadnych umów z firmą kurierską na korzystanie z jej usług. Potrzebna jest do tego tylko odpowiednia aplikacja na telefonie. Zamawiamy kuriera prosto do naszego domu, a na dodatek mamy możliwość wyboru najtańszej z możliwych opcji.

Aplikacja poleci nam najtańszego kuriera

kurier bydgoszczNowoczesne smartfony mają dzisiaj wiele różnych funkcji, które nadajemy im poprzez pobranie odpowiedniej aplikacji. Jedną z takich możliwości jest zamawianie do domu kuriera i nadanie paczki do dowolnego miejsca na świecie. Chcąc skorzystać z takiej opcji trzeba najpierw pobrać odpowiednią aplikację na telefon. Jest ich kilka do wyboru, ale warto wybrać tą, która oferuje usługi wielu różnych firm kurierskich. To bardzo fajna funkcja, bo aplikacja podpowie nam najtańszego kuriera dla paczki, którą chcemy nadać. Po ściągnięciu i zainstalowaniu aplikacji można od razu z niej korzystać. Najpierw trzeba tylko doładować swój portfel w aplikacji, bo to z niego pobierana będzie od razu opłata za nadanie paczki. Jeśli chcemy, żeby po naszą paczkę przyjechał do Nas kurier Bydgoszcz to podajemy najpierw adres, pod który kurier ma przyjechać Potem wpisujemy dokładne dane naszej paczki, czyli jej wymiary oraz wagę. Wagę musimy podać dokładnie, bo później kurier i tak zważy naszą paczkę. Po wpisaniu wszystkich danych aplikacja podpowie nam najtańszego kuriera dla naszej paczki oraz miejsca, do którego chcemy ją wysłać. Jeśli akceptujemy zaproponowaną cenę za wysłanie paczki to zatwierdzamy wszystko odpowiednim przyciskiem. Opłata za nadanie paczki automatycznie pobierze się z naszego konta, a kurier pojawi się po nią w podanym terminie.

Zamówienie kuriera przez aplikację jest proste i trwa około dwóch minut. Przesyłki kurierskie dla klientów indywidualnych są bardzo tanie, więc o wiele bardziej opłaci się korzystać z kuriera niż ze standardowej poczty. Tym bardziej, że paczkę możemy nadać bez wychodzenia z domu. To bardzo wygodne i bezpieczne, zwłaszcza w obecnych czasach. Dzięki możliwości, jakie daje aplikacja, każdy może wysyłać paczki tak jak kiedyś robiły to tylko firmy.