You are currently viewing Jak wybić się na Youtube?

Jak wybić się na Youtube?

Algorytm Youtube skupia się obecnie na promowaniu filmików z dużą ilością wyświetleń, aby jednak te się zwiększyły potrzebujemy do tego celu subskrybentów. Przez tę pułapkę wiele osób zupełnie nie wie, co zrobić, aby ich filmiki zaczęły być widoczne w natłoku innych, często bardziej profesjonalnych produkcji. Można jednak temu w pewien sposób zaradzić.

Większa liczba subskrypcji na kanale

kupowanie subskrypcji youtubeW karcie „na czasie” znajdziemy filmiki z największą ilością wyświetleń oraz łapek w górę. Podobnie zresztą ma to miejsce w przypadku naszego walla. Serwis będzie proponował nam filmiki podobne tym, które na co dzień oglądamy, ale z kont dosyć popularnych. Nie od dziś wiadomo, że Youtube promuje głównie za wyświetlenia, jednak jak je zdobyć skoro mamy niewielką ilość obserwatorów? Istnieje na to sposób, jak stosowanie tagów pod filmikami, czy też promowanie ich na innych swoich kontach w social mediach, ale to nie jedyne metody. Kupowanie subskrypcji Youtube staje się coraz to popularniejsze i to ono pozwala właśnie pozyskać nam wyświetlenia, a także łapki w górę. Przede wszystkim większa liczba subskrypcji na kanale to lepiej pozycjonowane filmiki zarówno w wynikach wyszukiwania samego Youtube, jak i w przypadku przeglądarki, a dzięki temu, że nasze filmiki zaczynają być lepiej widoczne, większa liczba osób na nie trafia, wyświetla i łapkuje co przekłada się na lepsze pozycjonowanie w samym serwisie.

Nie martwmy się o to, czy zwiększona liczba subów nie będzie wyglądała podejrzanie na tle małej ilości wyświetleń na początku tuż po zakupie. Użytkownicy doskonale wiedzą, że nie zawsze subskrybentom wyświetlają się powiadomienia o nowym filmiku, co również niestety wynika bezpośrednio z algorytmu Youtube. Dlatego też nikt nie zwróci na to większej uwagi, a nasz zakup o ile nie będzie zbyt duży nie wzbudzi kontrowersji.