You are currently viewing Jak samodzielnie doczepić włosy clip in?

Jak samodzielnie doczepić włosy clip in?

Niejednokrotnie zdarza się w naszym życiu tak, że pragniemy zmiany i decydujemy się na ostre cięcie u fryzjera. Wymodelowane włosy przez profesjonalistę zazwyczaj prezentują się pięknie, ale „czar pryska” po powrocie do domu i samodzielnym umyciu krótkich pasm. Samodzielne ułożenie mocno obciętej fryzury może przysporzyć wielu trudności.

Czy doczepiane włosy niszczą te naturalne?

włosy doczepiane clip inOczywiście włosy prędzej czy później odrosną, jednak niejednokrotnie zdarza się, że kobieta nie czuje się pewnie w krótkiej fryzurze, a zapuszczanie włosów może być trudne, gdy kosmyków nie da się nawet spiąć gumką. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem mogą okazać się naturalne włosy doczepiane clip in. Tego rodzaju produkt jest przeznaczony do użytku domowego, jednak warto wcześniej zapoznać się z opiniami na temat zamawianych włosów. Nie decydujmy się na tanią podróbkę, która, co najgorsze, będzie mocno wyróżniać się od naszego naturalnego koloru włosów. Najlepiej dobrze przemyśleć wybór doczepów, aby nie odróżniały się od krótkich pasm. Należy podkreślić, że takie rozwiązanie jest najmniej inwazyjne, najtańsze oraz najmniej szkodliwe dla naszych włosów naturalnych. Można postawić na bardzo długie doczepy lub jedynie przedłużyć włosy do ramion, aby poczuć się pewniej, ale nie przesadzić ze sztucznymi kosmykami. 

Oczywiście na rynku można znaleźć droższą wersję doczepianych włosów, które zostały wykonane z naturalnych pasm, dzięki temu pięknie się prezentują, można je farbować i pielęgnować tak jak nasze własne włosy. Z pewnością nie będą się wyróżniać, dzięki czemu każda kobieta może poczuć się pewniej i nie będzie musiała czekać nawet kilku lat aż jej naturalne pasma będą długie. Takie rozwiązanie sprawdzi się też, gdy chcemy nieco zagęścić cienkie włosy.