Ile kosztuje Hexagon Replica?

Ile kosztuje Hexagon Replica?

Kross jest polskim producentem rowerów, który jest na rynku już od trzech dekad. Produkuje rowery, ale także je projektuje, jak również jest autorem firmowej kolekcji ubrań i kasków. Dziś to właśnie ta firma jest liderem na rodzimym rynku zostawiając w tyle zachodnią, jak i polską konkurencję. Duża w tym zasługa polityki firmy, która pokazuje, że jej priorytetem jest najlepszej jakości sprzęt, w możliwie najniższej cenie. 

Niedrogie młodzieżowe Hexagony Replica od Krossa

niedrogi kross hexagon replicaBardzo wielu rodziców ma dylemat z wyborem roweru dla swojego dziecka. I nie ma się czemu dziwić, bowiem ilość rowerów na rynku jest naprawdę spora. Tymczasem jeżeli oczekujemy najlepszej oferty, to warto zorientować się w rowerach młodzieżowych firmy Kross. Tutaj najlepszym i najbardziej godnym polecenia jest Hexagon Replica, rower, który świetnie sprawdzi się jako środek codziennego transportu do szkoły, jak tez jako rower do jazdy rekreacyjnej. Hexagon Replica jest typowym rowerem dla chłopaka, o czym mówi jego agresywny, sportowy charakter. Jednak bardzo łatwo go okiełznać, bowiem hamulce V-Brake zadbają o mocne i natychmiastowe zatrzymanie się w miejscu. Rower ten ma aluminiową ramę, dzięki czemu jest lekki i w razie przebicia dętki, czy opony, łatwo można go przetransportować. Niedrogi Kross Hexagon Replica to wybór dla wszystkich, którzy chcą mieć dobrej jakości rower w rozsądnej cenie. Bowiem koszt tego jednośladu to około siedmiuset pięćdziesięciu-ośmiuset złotych. A zauważmy, iż w tej cenie bardzo ciężko znaleźć młodzieżowy rower u polskiej, jak i zagranicznej konkurencji. Replica występuje w kilku zestawach kolorystycznych, które pasują do każdego dorastającego chłopaka. Warto wspomnieć, że Hexagon Replica jest młodszym bratem Hexagona w wersji dla dorosłych i są w nim zastosowane te same rozwiązania technologiczne. 

Chłopcy mają jasno sprecyzowany gust jeśli chodzi o rowery; mają być szybkie i świetnie się prezentować na tle pojazdów kolegów. Replica spełnia te wymagania, bowiem to rower o specyficznej konstrukcji, dzięki której rozwijanie prędkości jest dużo łatwiejsze, a amortyzator, jak i przerzutki, będą bardzo pomocne przy wjazdach i zjazdach z nierówności lub wzniesień terenowych. Hexagon Replica doskonale nada się na prezent dla aktywnego i lubiącego jazdę na rowerze, chłopaka. 

Close Menu