You are currently viewing Idealny prezent w postaci autka na akumulator

Idealny prezent w postaci autka na akumulator

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam na oczy mojego siostrzeńca od razu wiedziałam, że będę najlepszą ciocią na świecie, a przynajmniej postaram się być. Uwielbiam rozpieszczać malucha najlepszymi prezentami, jakie uda mi się znaleźć, a ostatnio z okazji jego piątych urodzin znalazłam naprawdę niesamowity podarunek.

Rewelacyjny samochód na akumulator

auta na akumulator dla dzieciPrzez kilka miesięcy myślałam nad tym, co mogłabym kupić mojemu siostrzeńcowi. Zbliżały się wielkimi krokami jego piąte urodziny, więc zależało mi na tym, aby prezent był jak najbardziej wyjątkowy. Pomyślałam wtedy, że najlepszym podarunkiem będzie coś związanego z jego hobby. Co prawda Michaś ma dopiero pięć latek, ale bardzo interesuje się samochodami i uwielbia wszystko co dotyczy tego tematu. Zdecydowałam zatem, że prezent będzie stricte związany z motoryzacją. Zaczęłam szukać w internecie jakichś inspiracji, czytałam sporo blogów na temat tego, jaki prezent może okazać się najbardziej trafionym, kiedy dziecko uwielbia samochody. Wtedy też znalazłam sklep online oferujący auta na akumulator dla dzieci. Od razu wiedziałam, że będzie to strzał w dziesiątkę kiedy tylko zobaczyłam jak fenomenalnie te samochodziki się prezentują. Wyglądały dosłownie jak kopie swoich prawdziwych odpowiedników! Zanim jednak zdecydowałam się zakupić samochodzik długo czytałam na ich temat, aby upewnić się, że takie zabawki są odpowiednie dla dzieci w wieku pięciu lat oraz czy są bezpieczne.

Jak się okazało samochodzik, który wybrałam dla malucha posiadał specjalnego pilota którym rodzic mógł zatrzymać autko w razie potrzeby. Jak też się okazało pojazd hamował bardzo płynnie i w taki sam sposób nie rozpędzał nie robiąc tak zwanego kangurka. Będąc pewna swojego wyboru zakupiłam autko, które zrobiło prawdziwą furorę na urodzinach i doprowadziło malucha do łez szczęścia.