You are currently viewing Gdzie można kupić ramy do obrazu?

Gdzie można kupić ramy do obrazu?

Po ślubie otrzymaliśmy wiele ciekawych i niezapomnianych prezentów. Jednym z takich oryginalnych prezentów był piękny obraz przedstawiający pejzaż wiosenny. Obraz był jedyny w swoim rodzaju, szczelnie zapakowany tak aby nie uległ uszkodzeniu. Po ślubie niesety został przez nas zapomniany.

Zapomniany obraz bez ramy

gdzie kupić ramy do obrazówO tym że posiadam obraz namalowany na płótnie przypomniałam sobie dopiero dwa lata po ślubie podczas przeprowadzki do nowego mieszkania. Gdy pakowałam rzeczy z wielkiej obszernej szafy zobaczyłam dosyć duży prostokąt owinięty folią bąbelkową i szarym papierem. Chwilę zajęło mi zanim przypomniałam sobie co właściwie trzymam w rękach – był to obraz ze ślubu. Postanowiłam w duchu, że niezwłocznie po przeniesieniu do nowego lokum oddam obraz aby oprawić go w ramy. I faktycznie tylko gdy się przeprowadziliśmy zaczęłam zastanawiać się gdzie można kupić ramę do obrazu. Po przeprowadzce okazało się że dwa inne obrazki w ramce zostały uszkodzone podczas transportu i również będą wymagały nowej oprawy. Niestety stacjonarnie nie było zbyt dużego wyboru, dlatego postanowiłam poszukiwania swoje przenieść do internetu. W wyszukiwarkę wpisałam zapytanie: gdzie kupić ramy do obrazów? Tak znalazłam profesjonalną stronę oferującą usługi ramiarskie. Zdecydowałam się na kontakt telefoniczny, aby omówić wszelkie szczegóły usługi. Na stronie miałam bardzo duży wybór ram zarówno pod względem kolorów jak i rodzaju drewna czy zdobień. Po ustaleniu jakie konkretne ramy są mi potrzebne, wysłałam obrazy do oprawy. Zapłaciłam za materiały oraz oprawę z góry. Jakie było moje zaskoczenie gdy trochę ponad tydzień później mogłam cieszyć się już oprawionymi obrazami. Niezwłocznie po odbiorze obrazów zostały one zawieszone na ścianie, tak aby mogły cieszyć oczy. Najwyższa jakość wykonania ram nie tylko chroniła obrazy ale także podkreślała ich piękno.

Od teraz już nie mam zamiaru zwlekać z jakąkolwiek oprawą obrazów. Gdyż jest to banalnie proste. Gdy będę chciała komuś sprezentować obraz lub wyszywankę zrobię to od ręki. Wystarczy włączyć laptopa i otworzyć wyszukiwarkę – to takie proste!