You are currently viewing Elegancka sukienka na wesele

Elegancka sukienka na wesele

W najbliższym czasie czeka mnie całe mnóstwo wesel. Musze się do tego dobrze przygotować finansowo, bo jednak wesele to jest spory wydatek nie tylko dla pary młodej, ale także dla jej gości, którzy zawsze pragną wręczyć młodym jak najlepszy prezent. DO tego jeszcze manicure, i wizyta u fryzjera i kosmetyczki, kreacja, uzbiera się z tego całkiem niezła sumka. Dlatego już zaczęłam odkładać pieniądze na te wszystkie wydarzenia.

Ładna sukienka z dekoltem

sukienka z kopertowym dekoltemPonieważ każde z tych wesel jest zupełnie z innej bajki i nie ma szans, aby powtórzyli się na nich goście, postanowiłam poczynić chociaż tę oszczędność, że kupię tylko jedną kreację na wszystkie czekające mnie w najbliższej przyszłości imprezy. Dlatego chciałam znaleźć sobie coś naprawdę ekstra, coś, co bardzo będzie mi się podobać, co będzie bardzo eleganckie, wygodne, ekskluzywne i w czym nie będzie wstyd pokazać się na weselu. Chodziłam po sklepach i jakoś nic mi się nie podobało aż do momentu, gdy wpadła mia w oczy sukienka z kopertowym dekoltem. Sukienka była uszyta z delikatnego, lejącego się jedwabiu. Była dostępna w kilku kolorach, najbardziej spodobała mi się ta w kolorze liliowym. Była dość długa, taka do połowy łydki, jednak jedwab, z jakiego była uszyta był bardzo cienki, niemalże przezroczysty, przez co wydawało się, że jednak więcej zakrywa niż odkrywa. Była to sukienka z rękawem trzy czwarte i kopertowym, dość głębokim dekoltem. Kiedy tylko ją na siebie założyłam, zakochałam się w niej. Wyglądałam w niej wręcz zjawiskowo, była to chyba najpiękniejsza sukienka, jaką na sobie maiłam. Myślę, ze jest to sukienka, która spodobałaby się każdej kobiecie i każda wyglądałaby w niej zjawisko. Trzeba tylko założyć do niej buty na obcasie, tylko wtedy jej efekt jest taki piorunujący. Była to sukienka naprawdę bardzo wysokiej jakości, przez co jej cena była równie luksusowa, jak i ona sama.

Jeśli wybieramy się na wesele, warto jest zainwestować w kreację, w której będziemy się czuć bardzo pięknie i kobieco. Tylko wtedy będziemy się dobrze bawić, a jeśli kupimy coś naprawdę wysokiej jakości, jest duża szansa, że będziemy mogły założyć tę sukienkę jeszcze nie raz, na różne inne ważne okazje. Na pewno na tego typu okazje doskonale sprawdzi się sukienka z kopertowym dekoltem, w której każda kobieta wygląda wspaniale.