You are currently viewing Drewniane drzwi pokojowe, wewnętrzne w atrakcyjnej cenie

Drewniane drzwi pokojowe, wewnętrzne w atrakcyjnej cenie

 

Jednoskrzydłowe drzwi drewniane, montowane wewnątrz mieszkania, mają zwykle standardową szerokość 80 cm. Wybór drzwi pokojowych jest bardzo duży. Znajdziemy niedrogie produkty w marketach budowlanych i u profesjonalnych producentów stolarki drzwiowej. Ważne, by drzwi dopasowane były do szerokości otworu, były łatwe w montażu, dźwiękoszczelne i oczywiście pasowały do wystroju mieszkania.

Koszt zakupu drzwi pokojowych

drzwi pokojowe cenaDrzwi do wnętrz mieszkalnych możemy kupić w naprawdę niskiej cenie. najtańsze oferty zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Proste, standardowe, jednoskrzydłowe, pełne drzwi, kupimy za 80-100 zł. Jeśli szukamy ciekawych ofert, wówczas do wyboru mamy drzwi dźwiękoszczelne, częściowo przeszklone, z elementami metalowymi. Dla planujących zakup stolarki wewnętrznej, takiej, jak drzwi pokojowe cena będzie miłym zaskoczeniem. Do wyboru mamy najtańsze oferty w granicach 100 zł. Koszt zakupu rośnie wraz z jakością wykonania. Fabryczna produkcja gwarantuje niskie ceny ale też słabszą jakość. Drzwi u stolarza mogą kosztować drożej, lecz są bardziej trwałe. Ich jakość zauważalna jest z daleka. Dlatego drzwi pokojowe cena i inne czynniki sprawiają, że zastanawiamy się w pierwszej kolejności nad jakością a dopiero później wybieramy optymalną ofertę. Cennik drzwi wewnętrznych ma charakter indywidualny. Istnieją widełki, lecz każdy producent ma inną technologię i sieć dystrybucji a to przekłada się na ostateczną wartość drzwi.

Ceny drzwi pokojowych zależą od wielu czynników. Najtańsze, w supermarketach z seryjnej produkcji kosztują poniżej 100 zł. Drewniane, solidne drzwi jednoskrzydłowe z futryną, kosztować będą ok. 200 – 250 zł. Jeszcze inny cennik dotyczy wykonania drzwi na wymiar, na indywidualne życzenie klienta.